bugün

cesur bir söylemdir. ben cennete değil cehenneme gitmek istiyorum; çünkü cehennemde papalar, krallar ve prenslerle beraber olurum, oysa cennette sadece dilenciler, keşişler ve havariler var. *
"sensiz cennet cehennemdir bana" diyenlerin arzularıdır.
(bkz: herkes cennete gitmek ister fakat ölmek istemez)
kişi işin zor olmayacak durumdur . önemli olan ameli . ölümden korkup korkmadığı .
cennet ve cehennem kavramlarının varlığını kabul etmiş insandır. madem ölünce 2sinden birine gideceğine inanıyorsun kaşıntın mı var da cehenneme gitmek istiyorsun diye sorulası insandır.
bronzlaşmadan yaşayamayan tiki kızlarımız olsa gerek. cehennemi büyük bir solaryum gibi görebilirler.
(bkz: ultraviyole manyağı olmak)
mevsim kışsa tercihen cehennem .
beyler birisi şuna içeriği anlatsın!

ayrıca gerçekten içeriğiyle beraber kabul eden birisi var ise cehenneme gitmeyi kolaydır efendim... öncelikle günde beş vakit küfür ve zinada bulunun sonrası zaten şeytan size yerinizi gösterecektir . her koltuk numarasını biliyor nasıl olsa. huzur içerisinde yanarsınız...
satanistlerin en büyük hayalidir, kendilerine mutluluklar dileriz.
işi pekte zor değildir.
-ya sibirya'da yaşadığı hayat boyunca sürekli üşümüş kimsenin isteyebileceği birşeydir. güzelce ısındıktan sonra cennete dönmeyi düşünmektedir.
(bkz: bir arkadaşa bakıp çıkacağım)

ama cennet insanı dilediği her şeyin sunulacağı bir yer ise insan ısınma ihtiyacını cennette de karşılayabilir.

-ya da içindeki saf kötülükten ötürü kendisini cennete yakıştıramayana ve yerinin cehennemde şeytanla beraber kalmak olduğunu düşünen the dark side of the force mensubu insan düşüncesidir.
cehennemlik olduğunu düşünen kişidir. önceden bu düşünceye alışmaya çalışıyordur.
--spoiler--
+kesin beni kazığa oturturlar, oh mis.
--spoiler--
kansızdır, üşüyordur devamlı.
ve bu masum ve temiz köylünün dileği kabul olur ve cehenneme alınır. açılış konuşması;

şimdi ben buraya neden geldim? nasıl geldim? bunu izaha gerek yok gördünüz, istedim geldim! ama, gelmemişde olabilirim. gelmişsem gelmişimdir, gelmemişsem gelmemişimdir. görünen köy... uzakta değildir buraya geldikse sonradan gelmedik mi dedik? bunlar bi takım uydurma laflardır...
sahi ya ben buraya neden geldim? kim getirdi lan beni buraya?!

(bkz: umudumuz şaban)
komik bir söylemdir. söylemesi kolay o gün geldiği zaman görürüz anya yı konya yı.
(bkz: beyin bedava)
cennetin güzellikleri için dünyada ibatet yapmak allahın rızasını kazanmak için yapmamaktansa imanlı bir şekilde cehennemde yanmayı tercih ederim.
insanlığin ahireti alaya alma hali,körlük sapıklık halidir.Satanistlere umut kırıcı bir haber, efendiniz saydığınız şeytan ateşten yaratılmışta olsa kıyamet günü cehennemde ki azaptan kurtulamayacaktır.Nasıl olduğunu merak ediyosunuz ölüm herkese çok yakın merak etme birgün anlarsın.--euzubillahi mineşşeytanîrraciym
'' seninle cehennem ödüldür bana, sensiz cennet bile sürgün sayılır.'' dizeleriyle kendini bazen belli eden istektir.
bunu isteyen şahsiyet ateistse böyle bir isteğin kendisi için zaten bir anlamı yoktur, yok müslümansa akıllı bir müslümanın böyle bir şey istemesi beklenmez.
(bkz: delidir deli)
güncel Önemli Başlıklar