bugün

bağrınca sesi mükemmel çıkan adam..
yandex reklamlarındaki "ben ne bileyim yandex miyim?" kısmını seslendiren komik ağabey.
solo albüm çıkaracak olan şahsiyet. malt dönemi yaptığı şarkılara tapınmış bir kimse olarak heyecanla bekliyorum. çabuk ltfn.
18 nisanda punta barda verilen malt konserinde son derece sempatik tavırlar sergileyen malt vokalisti. şarkının ortasında tuttuğum sigarayı geri çevirmemiş akabinde üç şarkı sonra kendisi bizzat sigara istemiştir. içtiği birayı da izleyiciyle paylaşmış, susuz kalana su vermiştir. seyircisiyle çok içli dışlıdır.
(bkz: bravo)
tanım: bu sabah üsküdar-kabataş motorunda tesadüfen yanına oturduğum, günümü güzelleştiren güzel adam.

ayrıca yorgunluk ve uykusuzluktan kan çanağına dönmüş gözlerine rağmen, muhabbet etme ve fotoğraf çektirme isteğimi reddetmeyecek kadar da nazikti. "günaydın cenk bey" dedim, "günaydın" dedi. meğerse radyodan dönüyormuş, o yüzden yorgundu sanırım. kendisini görünce yıllardır tanıdığım bir arkadaşımı görmüş gibi hissettim nedense.
oğlu ve erdem uygan ile yeni bir reklamda rol almış insan.
Kendisi insan azmanı, salon beyefendisi profiterol doktor cenk beydir.
rahat olun en fazla astral seyahate çıkmıştır.
Bir dönem saplantılı bir şekilde şarkılarını dinlediğim adam. Şahsımı üzmüştür ancak çabucak iyi olup düşüşünün geyiğini yapacağına inancım tam.
süper olay. yalnız konuştuğunda çıkan sesle şarkı söylerken çıkan ses hiç benzemiyor birbirine. şarkı söylerken başka bir organından sesi çıkarıyor olması kuvvetle muhtemel.
aynı zamanda (bkz: avrupa yakası)nın jenerik müzigini başka bir cenk ile yapmış adamdır.
--spoiler--
telefon çaldığında çantasından en az 30 farklı eşya çıkarıp en sonunda telefonu bulan sevgilime çıt. bu arada telefonu sevgilisi bulmadı, graham bell buldu.
--spoiler--
malt grubunda solistlik yaparak müziğe geri dönen kişi.
Keanu reeves'e benzetirim ne zaman görsem kendilerini.
''ben hayatın sillesini yemiş ve üzerine depiklerle yere düştükten sonra hayat tarafından yerde tekmelenmiş bir insanım ve hayatı şikayet ediyorum.'' cümlesinin sahibidir kendisi.
tanıdığım en zeki insanlardan biridir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar