bugün

Kendisini açık açık felaketzedelere yardım ederken görmek isteriz.

Isterse ferrari sinin içinden 2868 e bir boş mesaj atabilir. 5 tl.
yardım yapmamakla, hayır işlememekle itham edilen komedyen. belki de şovmenliğini sadece sahne de ve kameralar karşısında yapıyordur. hayır işlerini ise gizli yapıyordur, diğerleri gibi 'bakın bakın yardım konseri veriyorum, bakın hayır işliyorum ne olur sevin beni takdir edin' diye haykırmıyordur.
türkiye'nin en zeki komedyeni.
muhteşem hazırcevap olan zeki ve komik insan.

işte çizimim: görsel
çok sevdiğim insan.
türkiyenin komedi kralı... tahtına kimse oturamaz o otururken.
fundamentals mmxi gösterisi yaran komedyen. ilk defa sahnede izledim kendisini.

"almış yanına iki tane yaverini"
kalıplara uymayan, oyun bozan, çok sevmediğim ama olması gereken adamdır.
fundamentals gösterilerini 16 ocak tarihine kadar uzatmıştır.
komedi çizgisi dışında oynamış olduğu müslüm ve idris karakterleriyle oscar'a aday gösterebilecek yetenek. komedi ile kendini harcıyor desek de yanlış söylemiş oluruz çünkü komedide çok başarılıdır lakin psikopat rollerinde çok çok daha iyidir.
yılmayan insan.
levent kırca nın, bugün izlediğim bir programda "250 lira adamın gösterileri ve benim bütcem yetmez gitmeye" diye kendisinden bahsettiği kişi.
türkiye'de 'stand up comedy'nin gelişmeme sebebi.
o bir cem-i komedyen'dir.
1973 doğumlu, türk komedyendir. başarılı olmasında en büyük etken, çok iyi bir gözlemci olması ve bunları çok iyi taklit edebilmesidir. aynı zamanda çok çok zekidir.
kendisiyle yarışılamayacak komedyendir.
askerliğini erkek gibi yapmıştır. isterse, yurt dışına giderdi, türkiye vatandaşlığından çıkardı, para verirdi, bedelliye başvururdu vs. ama o ne yaptı? askere gitti.
cem yılmaz, sadece komedyen değildir.
kendisini komik bulmasamda takdir ederim,bulunduğu konumu hakediyor.çünkü üretiyor.belki benim beğenimi kazanmamıştır ama milyonlarca hayranı vardır,saygı duyarım.
özgün espiriler üretebilen ünlü olmayı hak eden standup yıldızı ve komedyen.
şener şen kalitesini aratmayacak bir oyuncudur, harika bir komedyendir, harikadır,süperdir ama askerliğini uzun dönem yapması tercihen değil zorunluydu. yanlış hatırlamıyorsam o sene bedelli çıktığında Cem yılmaz sülüsünü almıştı bile. o dakikadan sonra 100bin mark verse gidemezdi zaten 21 gün.

benim için eşsiz bir sanatçıdır, değeri yıllar sonra çok daha iyi anlaşılacaktır ancak bedelli konusunda böyle bir açıklama yapması beni üzdü. bu tarz açıklamalar nihat doğan gibilere yakışıyor. cem yılmaz ın askerlik üzerinden sempatik görünmeye ihtiyacı yok çünkü yeterince hatta fazlası ile sempatik bir adam.
Son stand up gösterisinde gülme efekti kullanıldığı söylenen komedyen.
insanın saatlerce dinleyip sıkılmayacağı bir insan çok zeki ve komiktir. Mesleğide komedyenliktir. Özellikle 2007 yılındaki CMYLMZ şovu izlemeye değerdir. Bunun yanında G. O.R. A A. r.o. g Yahşi batı gibi filmleride vardır.
liselilerin ekmeğini bolca yediği komedyen kişi.
türkiye'de tektir.
twitter da hiç tweet yapmamasına rağmen, 1.315.880 takipcisi olan şahsiyettir.