bugün

çok hayat dolu güzel bir çocuktu. intihar etmesi ağlattı beni.
Cumali Ceber kimdir videosuna denk gelmiştim
Ve çok gülmüştüm
Keşke intihar etmeseydi.
neden hep kısa boylular ölmek zorunda???
allah rahmet eylesin.
Bundan 4 5 sene önce videolarına denk gelmiştim. Yap yap diye bir kanalları vardı. Video konusu ilgimi çekmese de kendisi bana çok cana yakın ve pozitif biri gibi geldi. Bu nedenle diğer birkaç videosunu da art arda izlemiştim.

Sonra yıllarca görmedim denk de gelmedim. Bugün twitterda dolaşırken babası muhittin korkmaz'ın koronadan vefat ettiğini öğrendim. Babası öleli 1 ay olmuş zaten. Üstelik babası olduğunu da bilmiyordum bugüne kadar.

Sonra bir baktım cem intihar etmiş. Üstelik intihar edeli 3 seneyi geçmiş. Vakit çabuk geçiyor. Bir anda şok oldum. izlediğim ilk anda pozitifliği dikkatimi çeken bir insanın 3 yıl önce intihar etmiş olması ilginç geliyor insana.
Son videolarının isimlerine bakınca zaten adam bitikmiş diyorsun

görsel
gece gece kim olduğu bir türlü akıllara gelmeyendir.
Adam Gibi Adam Kendi Canına Kıydı Seni Seviyoruz Cem Korkmaz Unutulmayacaksın.
Şuan televizyonda izliyorum gözlerim doldu. Kendisini çok seversim. Zamanın içi boş yurubırlarına nazaran bilgi ve deney içeren videoları vardı.
Uplamayın şu konuyu aklıma geldikçe üzülüyorum, o neşesi, hayat enerjisi ve gülüşü geliyor aklıma. insan Oha Diyorum'un filminin çıkmasına 2 gün kala intihar eder mi? Ulan Mediakraft yaktın adamı. Allah rahmet eylesin, huzur içinde yat güzel insan.
Gerçekten severdim kendisini ve ilk başlığını sözlükte ben açmıştım. Aşıktım kendisine ama ne yazıkki intihar edince moderatörler başlığı açanı değiştirmiş. Canları sağolsun.

ilk kez kaldığım bir evde anahtar olayını yapmıştım kimle evlenicem diye Cem Korkmaz ı görmüştüm güzel bir bilinç altıydı
adam ciddi ciddi yakışıklı. 1.45 miş boyu. büyük ihtimalle intihar sebebi de boy takıntısı daha doğrusu toplumun ötekileştirmesine maruz kalmış. japonyada 10-15 cm boy uzatma ameliyatları var. maddi durumuda yeterli diye düşünüyorum cemin ameliyat parası için. keşke bir yakını falan araştırma yapsaymış 1.60 olsa boyu normale dönebilirmiş hayatı. hadi erkekler için topuklu ayakkabılar var 10 cm e yaklaşık boy uzatıyor onuda denese 1.70 olacaktı boyu. türkiye ortalamasına ulaşacaktı.

tabi bir insanın kendi ile barışık olup tüm bunları dikkate almaması günümüz dünyasından imkansıza yakın.
Bipolar olmasından şüpheleniyorum. Mediacraft nankörleri çok büyük hakkını yedi bu adamın, o kanalı büyüten, bu hale getiren %90 Cem'di ve bir çırpı da silip attılar adamı, Cem de tipik her şeyi içe atan insan modeli. Zaten komik, eğlenceli insanlar özünde çok mutsuz olur. Ölümüne çok üzüldüm gerçekten. Allah rahmet eylesin. Öldükten sonra 1 dakikalık video atıp 10 milyon izlenme alan Medicraft da amacında başarılı oldu baya.
kullanılmış ve bir köşeye atılmış zamane youtuberı. Allah rahmet eylesin. Gönlümüzde yaşıyor.
içi güzeldi.
https://www.youtube.com/watch?v=sHZms98CfXE Dünya kalabalıksa biz neden yalnızız be usta? Ah be Mediakraft ekibi en büyük emeği o vermişti Oha Diyorum,Liste Delisi,Liste Delisi. YouTube Türkiye'yi insanlara sevdiren adam seni asla unutmayacağim güzel yüzlü insan. Onu intihara tetikleyen en son olayda galaya çağrılmaması oldu.Maalesef birde ünlülük psikolojisi böyle bir şey birden fenomenken insan düşünce böyle oluyor. Tabi Türkiye'de maalesef son 1 yılda fenomen olup sonrada düşmek çok kolay bir şey.
Çocuklar için falan içerik üretiyordu sanırım. birkaç kez denk gelmiştim. hiç ilgimi çekmeyen, içi boş içerikler üretiyordu. saçma sapan, insana birşey katmayan.

yani bunu izleyip eğleneceğime, eğlenmeyeyim diyordum. işte ne bileyim çocukça abuk sabuk içerikler.

"dünyanın en acı biberini yedim"

gibi içerikler işte...

Herhalde maddi durumdan kötü durumdaydı veya boyu nedeniyle kompleks yapıyordu kendisine.

fakat hep güler yüzlüydü. genç yaşta intihar etmesi üzücü.

evet oluşturduğu içerikler çöptü, öldü diye arkasından rol yapacak değilim.

fakat ekrandan oldukça pozitif bir enerji veriyordu.
"bilinen yüzlerin intiharı daha bir üzücüdür"

Ulan böyle mantık mı olur?
https://youtu.be/fObdaQNi0No

ardından birileri konuşuyor ama bir yandan da meze ediyorlar sanki ölümü...
bilinen yüzlerin intiharı daha bir üzücüdür, güler yüzlü ve faydalı biriydi. demek ki kendisine faydalı olamamış.
sözlükteki ilk entry'mde bulunan kişi. ayrıca youtube'da beğendiğim videolar listesinde ilk başlarda hep onun videoları olması, düşündürücü:
görsel
görsel
görsel
Türkiye’nin önemli bilim adamlarındandı. Ölmesine üzüldüm.
Oha başlığı ben açmışım lan.

Kendime ohannes veriyorum. Ve yas ilan ediyprum nüfus cüzdanımdaki doğum günümde kendime. Bugünlük yani
görsel
Mesaj kutuma 2 3 kişi bunu bırakmış..

Beni kalbimden vurmanız gerekmezdi.
Sene 2014.. temmuz ayı. Seneler sonra ilk kez anaım memlekti olan Kayseri ye gitmişiz. işk kez kalıcam o evde heyecanlıyım. Anahtarı buldum. Gece daha önceden yapyap kanalını izliyor muydum tam hatırlamıyorum. Ama 2011 den beri youtube kanallarına bakardım arada.. herneyse bşr koltukta kırmızı tişörtüyle upuzun saçlı cem korkmazı görmüştüm. O zamanlar saçları uzun değildi.. ve recep ivedik posterinde kendisini 1 gün sonra gördüm. ismini o zaman öğrendim galiba. Yapyap kanalından da izlemiştim halbuki ama balık hafızalıyım. Evet. Evleneceğim kişiyi o sanmıştım. 2 gün oldu öldü haberini alalı. Önce primdir diye avundurmaya çalıştım kendimi. 2pac gibi yapmıştır belki diye bazen avundurdum. Ama kablöendim sonunda. Mekanın cennet olsun.