kendine yakışanı yapan gezici kızdır.
akepeli türban takıp kucakdan kucağa hoplayarak yaşayan kızın yanında daha ahlaklı olan kızdır.
anadolu çomarlarının bok attığı namuslu kızdır.
senin anan bacın yok mu kardeşim?
yok öyle bişey.
(bkz: tayyör etek)
(bkz: fular)
gözünü kızlardan alamayıp onları sadece seks objesi olarak görenler olduğu sürece kara çarşaf giysen ne yazar. öncelik olarak giyim kuşam yerine beyninizin darlığını genişletin.
ne konuda laik ve devrimi ne yönde yapacak merak edilen kızdır.
Tek bir kalıba sokulmaya çalışılan kızdır. Ayıptır.
patlaktır.
2016'da da tartışılmaktadır.
sözde çağdaş olan kızdır.
hali yobazların kızlarının ve analarının halinden bin kat iyi olan kızdır.

bari babaları ve oğulları hallenmez kendilerine...
elletir.
piçin birinin söylediği söz (bkz: aktroll).
asosyal, cahil, sosyopat ve geri kafalı abazaları gerebilir.
(bkz: ıslak ergen rüyaları)
4-5 tanesi elimden geçmiştir. çok tatlılar ama çok saflar.
müslümanım deyip, başında türban takıp tayt giyerek lömbür lömbür gezen kızdan daha iyidir.
bu ablalarım kendi yaşam tarzlarıyla bir sınıfı temsil ederler. duruşlarında çizgilerinde istikrarlıdırlar. ak parti hizmette sınır tanımasa bile oy alamaz bu ablalardan. çok cana yakınlardır. lüx takıntıları sınır tanımaz ve parasızsan asılmaman en mantıklı seçenektir senin için.
(bkz: troll oluyorum)
vs.
(bkz: nasıl troll oldum)
daracık pantolon veya etek giyen türbanlı akplinin komşusudur..
izmirli olması kuvvetle muhtemel, ahlaksız, türlü cinsel hastalıkları bünyesinde taşıyan kızdır. Uzak durulmalıdır.
[kat: yeni ateist olmuş ergen]

[kat: yeni vatan haini olmuş ergen]
[kat: yeni aktroll olmuş ergen]
Sevişmeye hazır ve nazir olan kızdır. Açık ve daracık giyindikce laiklige olan imani artar. Cumhuriyet nimetlerinden optimum derecede haz duyar.
esra eroldaki kicini daracik sarip basini kapatan gozleri seytan gibi bakan erkekleri okmeydanina goturup evlenenelim ama once tanisalim diyip cocugun parasi olmadigi anlayinca dunya ahret kardesimdir benim tolga diyen turbanli bacimdan daha laik degildir.

ey daracik giyinen bacim bak bu ak bacilar kadar laik degilmissin. uzulme sen daha ictensin. uzulme