bugün

görsel
6 şampiyonlar ligi finali ve 5 büyük ligde şampiyonluğu bulunan tek teknik direktördür.

bundan önceki 5 finalin 4'ünü kazanmış birini de trajik şekilde liverpool'a kaybetmiştir.
en büyük mü bilemeyiz ama çok büyük çok.
görsel
Senin o sakız cignedigin ağzına s....

Ulan alsana ardayı oyuna amk.
adı real madrid için arda güler' in de, çoğu diğer genç yeteneğin de önünde bulunan usta teknik direktör. adam almanya' da, italya' da tarih yazdı, şimdi de ispanya' da yazıyor. kaç tane kupa kazandığını kesin olarak bilmiyorum ama bayağı vardır. kariyeri de tartışılmaz.
arda güler çok yetenekli bir futbolcudur. mükemmel bir çıkış yapmıştır. ama efsanevi bir orta sahaya sahip real madrid' de hemen şans bulması da beklenemez. bu konuda ancelotti' yi eleştirenlerin aşırı fenerbahçe sevdası taşıyan, milli bilinci futbola karıştıran kişiler olduklarını düşünüyorum.
elbet uygun gördüğünde ve hazır olduğunda, ancelotti arda' ya şans verecektir. sabredelim ve arda' nın iyi çalışıp profesyonelce davranmaya devam etmesini umup başarılar dileyelim.
Tony kroos bir alman'dır, alman spor kanalının sorduğu " ancelotti nasıl birisi?" diye sorulan soruya, çok ters biri olduğu, çok dakik olduğu, disiplinsizliğe tahammül etmediği, ayrıca seni her zaman yaptığın şeyler için övmediği, kendi aşıp senden beklenmeyecek bir iş yaparsan anca övdüğünü söylemişti.

Kesinlikle ateşli, sıcak kanlı bir italyan olmadığını, kendisinden daha alman olduğunu söylemişti.

Kameraları, röportaj yapmayı sevmediği, övülmekten nefret ettiği de bilinir ancelotti'nin.
Şampiyonlar Ligi'nde 200. maça çıkan ilk teknik direktör oldu.
görsel
şampiyonlar ligini en çok kazanan td.
bu adamdan incenden bir türk düşmanlığı seziyorum.

real'e gelir gelmez mesut'u göndertmişti.
şimdi de arda güler'i oynatmıyor.
görsel
don carlo!
görsel
görsel
Babamla yaşıttır. Babam kendisine sakız geven adam der.*
görsel
görsel
Efsane reale tekrar geri döndü takıma 10. Şampiyonlar ligini getirdi ve ayrıca bu konuda en büyük beklenti mourinho'daydı.
italyan eski futbolcu, teknik direktör.
şu an boşta.
gs veya fb devre arası hocalarını şutlayıp bunu alması lazım.
Sik kafalı teknik adam.

görsel

görsel
Yıllık maaşı takriben 15 milyon euro, istediği transfer bütçesi 150 milyon euro olan italyan teknik adam.
galatasaray'ın kendisi boştayken parayı basıp getirmesi gereken hoca.
"Real Madrid'den oyuncularla çok yakın olduğum için kovuldum, Bayern'den ise mesafeli olduğum için. Hangisi doğru bilmiyorum."