bugün

hadi ülke ekonomisini dışarıya açtınız, serbest piyasa ekonomisine çevirdiniz özal'la birlikte, yabancı sermayeye peşkeş çektiniz. onlar da girdiler memleketin anasını sikiyolar. iyi de kardeşim bari alakaları olmayan değerlerimize uzatmasınlar o pis ellerini. yok ramazan sofralarında sanki iftar sofrası geleneği gibi her sofraya kola koymalar falan.

şimdi bir de bu yetmiyormuş gibi yine coca-cola company'nin bir ürünü olan cappy, ramazan şerbeti çıkarmış!

siz kola içmeye devam edin. yakında bir gün sabah yatağınızdan kalktığınızda "goodmorning" dediğinizin bile farkına varmayacaksınız.

tüm müslüman cemaatine afiyet olsun!

not: ben oruç tutmam. ben milliyetçi de değilim. ama burası amerika değil kardeşim. siktirin gidin türkçe konuşmayacaksanız. siktirin gidin kültürünüze, değerlerinize sahip çıkmayacaksanız.

ne diyodunuz? ha, "ya sev ya terket"ti di mi!
cappy'nin enteresan ürünü.
Vizyonu geniş şirketler, satış yaptıkları ülkelerin sosyal ve toplumsal sistemine ayak uydurmak suretiyle akıllıca davranırlar.
Yani sen yabancılara türk kolası içireceksen o ürünün adını kola turka koyman çok da mantıklı değildir sanırım. bu şekilde kendi kendinin önüne set çekmiş olursun.
cappy firması ile beraber milliyetçi yazarlarada giydirmiştir arkadaşımız. tamam süper pek iyi şeyler anlattın düşüncene saygı. milliyetçilik yapıp milliyetçi değilim demen de güzel. sol görüşün milliyetçi olamayacagını düşünüyosun herhal. de ? sana kim ne dedi hacı. cappy den gir milliyetden çık.
"limonata reklamında bir limonun hayatı vardı da ee bunda ne oluyo?" sorusunu sorduran yeni içecek.
tanım: çok uluslu bir şirketin türkiye'de çıkardığı ramazan şerbeti.

yorum: yukarıda milliyetçilere laf söylendiği yok, dikkatli okunsun lütfen. sözlükte daha ramazan şerbeti başlığı açılmamışken, elinoğlu memlekette göstere göstere ramazan şerbeti satmaya başlıyor. söylenen laf kendi kültürü ve değerlerine sahip çıkmayan herkesedir.

sonda söylenen laf da bu ülkenin değerlerine asıl sahip çıkmayanlarınadır. n'oldu; sağcısı "ya sev ya terket" diyince oluyor da solcusu kullanınca mı olmuyor...

(bkz: ramazan şerbeti)
tadı harbiden güzel olan içecektir. adamlar yapmış. içinde incirden tut karanfile kadar herşey var, ağırlık ise üzümde.
tadı müthiş olan , reklamıda çok sevimli olan içecektir.
öyle böyle değil galon galon tüketiyoruz efendim.

ayrıca o reklamdaki her meyve çok sevimlidir. incirinden tut üzümüne hepsi sevimlilik abidesidir.
çok güzel tadı olan içecek. şerbet gibi sanki jgsdf.
cappy nin ramazanları çıkardığı , ayrıca üzerinde yazdığına göre 2010 da meyve suyu dalında oscar almış içecek.

tadı gayet güzeldir . hatta öyle ki, sadece ramazanları çıktığı için ramazan sonuna doğru depolamayı düşünmüyor değilim.
çok satar.
tekrar çıkmıştır ve hemen almışımdır.

acayip lezzetlidir ve keşke adı farklı olarak sürekli çıksadır.
çok güzel bir şey. tatlı, mis gibide kokuyor. tarçın, incir, erik, zencefil efendime söyliyim üzüm falan her birinin tadı alınıyor.şiddetle tavsiye!
cappy' nin limonata fiyaskosu sonrasında bu ayıbını unutturacak nitelikteki güzel ürün. (bkz: #12648616) ilgili entride de belirtildiği gibi tüm tatları ayrıştırmak mümkün, nefis. öğrendiğim üzere ürün ödüllüymüş, umarım bu başarı markayı hazır lohusa şerbeti üretimi için cesaretlendirir.
tatlı, güzel bir içecek. gazlı sevmeyenler veya içmemesi gerekenler için * lezzet harikası. ama üzerinde yazdığı gibi tarçın ve karanfil tadı gelmiyor, daha çok kırmızı meyve tatları geliyor insanın ağzına. şahsen, benim beklediğim kadar da aşırı tatlı değil. buzla tüketildiğinde yaz sıcakları için bire bir!
ama yok, "ben tarçın - karanfil tadı istiyorum diyorsanız (bkz: lohusa şerbeti)
o kadar da müthiş olmayan içecek.
şahsımda uyandırığı etki ile şu ürünlerle aynı kategoridedir:

(bkz: ariel şaron marka seccade)
(bkz: vakko eşarp)
(bkz: versace kravat)
(bkz: çin malı tesbih)
(bkz: fox tv)
güzel bir ürün lakin biraz fazla tatlı gibi.
RAMAZAN ŞERBETi DiYE KIRMIZI ÜZÜM SUYUNUN SUYUNU iÇiP, ONCA PARA BAYILDIĞIMIZ GEÇiCi ÜRÜNDÜR.
içtikten sonra resmen midemi bulandıran pis bir şerbettir.
fakat nutella ve uludağ limonata başlıklarında da görüldüğü gibi sözlüklerde zemzem suyu gibi anlatılıyor.
müthiş bir tadı olan şerbet.bağımlılık yapıyormu? evt.
coca cola company nin çıkarmasından rahatsız olanlar bunca sene götünü devirip salak saçma işlerle uğraşmasalardıda kendileri çıkarsaydı bizde içseydik.
(bkz: bir kola değil)**
yılın buluşudur.
her ne kadar içerken genze gelen kokusu biraz rahatsız edici olsa da son derece güzel, ferahlatıcı içecektir.
adından kaybetse de içilesi.