bugün

Bir öngörü.

Üzüntü vereninden. Hem de en kotusunden.

Saat daha 00.00 bile olmadı. Ama içler acısı bir halde. Eskiden sayfalar yetişmezdi.

Forum gibi duruyor. Herkes bir köşede. Üzüntü verici.

Evet.
Sular geldiyse çok mühim kanka.

Derhal git. Tekrar giderse görürüm ben senidndkdldldl.

Evet.
Belli birini eleştirmiyorum ama sözlüğün bugünkü durumunda şikayet edip çözüm üretmeyen ve denemeyenlerin de payı olduğunu düşünüyorum. Şahsen vicdanım rahat çünkü 2006 ekiminden beri bilgi de dahil sözlüğe bayağı katkı verdim. Görevimi yaptım.
Gerçekten sözlüğe değer veren birinin yorum cümlesi. Sırf ilgi çekmek ve ego doyurmak için başka yazarlara saldırıp trollük yapanlar ve açık eksileyenler baş sorumludur.
Vallahi burada da kimsenin silindiği söylenemez.

Her tür bagiris çığırıs hakaret havalarda uçuyor. Entryler Silinmiyor bile.

Herkes goygoyda.

Evet.
Neyse arkadaşlar ya bu diyardan gidicez ya bu deveyi bilmem ne işte.
Buranın dostlukları daha sıcak, herkes birbirine sinir olsa da irta yolu buluyor diye buralardayız. Yıllardır buradayız.

insan haliyle üzülüyor. Öyle böyle buradayız.

iSO da inşallah şu mobile bir el atar da daha hızlanır.
Karıncaya sormuşlar: ''Nereye gidiyorsun?'' Karınca da ''yoluma'' demiş. ''Bu yol çıkmaz yol'' demişler. Karınca bu kez ''olsun, yolumda ölürüm o zaman'' demiş... Yani özeti şikayet ettiğiniz bir şey varsa kişi kendi bildiği yoldan gitmeli, yol bir yerde çatalaşır illaki ve siz yine ötekinden ayrılırsınız. Hayatta böyle değil mi? Steril tam istenilen gibi bir yaşam yok ki... illaki bir bokluk, engel çıkar. O yüzden sallayın yolunuzda devam edin. Yolunda ölünecek dostlara da selam olsun.
ilk geldiğim zamanlar ve sonrasındaki bir kaç sene sol Frame hızına yetişmek mümkün değildi.. Lut kavmine döndü sözlük, helak oldu amk.
Neyse ismail'in de dediği gibi beğenmeyen siktirsin gitsin.
uludağ sözlük şu an underground bir ortam kategorisinde. küllerinden doğup ileride ikinci kez büyük popülerliğe kavuşması da olası. insanlar ekşi'nin geldiği durumdan sıkıldı, genel olarak trendler çok değişti. bunalanlar, özellikle de popüler kültüre karşı protest duruş sergileyenler, takılabilecekleri farklı bir mecra arayabilir ve buraya kayabilir.
sen hangi sözlükte istemeyerek sidikli külotlu yarrak gördün göremezsin çünkü bazı şeyler uluya özeldir ve öyle kalacaktır.

imza yarrağı olan adam
sol frame ne güzel habire yenilenirdi. bir gecede 600-700 kişi online olurduk. lise zamanlarımın en güzel eğlencesiydi burası.
Senelerdir aynı muhabbet. Çekip gidin artık. iyi yazmalar
Valla sene 2017 lerde hakkatten neydi be. Sol Frame aka aka bı hal olurdu. Unutamadigim olay cff Nikli yazar(Carlos freya freyja tarzı biselerdi, eskiler bilir.) iki sözlük yazarını birbiriyle aldatıp yakalanmasiydi.1 ay konuşulmuştu olay her gün yeni detaylar. Magazinin bini bir paraydi be.
10 yıl önce de aynı entryler var...
Çok bozdu sözlük yea.
şu ifadeyi gördükçe kan beynime sıçrıyor. mesela şu ifadeyi ve açıklamasını üretene kadar bir yazar en az 3 bilgi entrysi ile sözlüğe katkı verebilirdi. ben bu konuda hatamı kabul ediyorum ama yine de arada sırada da olsa bilgi entrysi girdiğimi, uzun uzun yazdığımı da belirtmek istiyorum. yani bu ortada toparlanabilecek bir oda varken ona bakıp eski hali için üzülmeye benziyor.
harekete geçip çözüm üretmek yerine faydasız olan bir ifade. hiçbir şeye yararı yok.
eşki, ekşi, inciden daha iyi burası. kıymet bilin ki yarın öbür gün kovulmayın.