bugün

http://www.canpet.net sitesinde evcil hayvan ürünleri satan firma. yaptığım ilk alışverişten çok memnun kaldım. fiyatlar petshoplara göre kesinlikle çok uygun. kargo, iki günde elimdeydi. tavsiye olunur.
yenicarsim.com üzerinden akkum marka kedi kumu sipariş ettim. satıcı firma bunlarmış. alımı yaptıktan 1 ay geçtiği halde halen kumları göndermeyerek e-ticaret sektöründe rekor kırdılar. telefonlarına hiç bir zaman ulaşamazsınız hep meşguldür. ürün ellerinde olmadıkları halde halen on-line olarak satışını yapmaktadırlar. bildiğiniz dolandırıcı tiplerdir. birde utanmadan telefon açıp aldığınız ürün elimizde yok onun yerine başka bir şey gönderelim derler. sonra ürünlerinizi kargoya verdik derler aradan 20 gün geçer halen kargo gelmez.

bu yazıyı kendilerine de ilettim. verdikleri cevabı ve tutumlarını buradan paylaşacağım.

pet ürünleri alacaksanız kesinlikle bu firmadan uzak durun. paranızla rezil olmayın.

edit 1: bugün cevap verdiler. sorunun kendilerinden kaynaklanmadıklarını söylediler. sorun onlarda değilse yani bende oluyor o zaman. tuhaf insanlar, tuhaf bir e-ticaret anlayışları var. dedim madem halen bu "akkum" ürününü bulamıyorsunuz neden hala sitenizde ve yenicarsim.com da bu ürünün satışını yapıp insanların parasını alıyorsunuz? bakalım bu soruya daha cevap gelmedi, cevap gelince onu da yazacağım.

edit 2: son sorduğum soruya bir cevap vermediler. cevap olarak bir şeyler yazmışlar ama sorum ile uzaktan yakından alakası yok. yaptıkları şey ellerinde olmayan ürün için sizden para almak ve sonrasında size telefon açıp başka ürün gönderelim demek. aynısını başka birine daha yapmışlar ve gönderdikleri kum berbat bir kummuş.
son olarak yine sorumu yeniledim, bakalım bu sefer ne cevap verecekler;
- 20 gün önce kargo yaptığınız ürünler nerede?
- madem tedarik edemiyorsunuz neden hala ürünün satışını on-line olarak yapıyorsunuz?

edit 3: son sorularıma yine cevap vermediler. aslında ellerinde ürün varmış ama bana gönderim yapmıyorlarmış, beni sevmemişler.
yenicarsim.com yetkilileri ise beni arayarak "firma ne yapıp edip o kumları bulup size gönderecektir" dediler. bakalım beklemedeyiz.

edit 4: sonunda hiç bir soruya cevap vermediler. ürün elimizde var ve size göndermiyoruz dediler. mecburen siparişimi iptal etmek zorunda kaldım. umarım aldıkları paramı sorunsuz iade ederler.
yazar arkadaşa tutundukları tavır yüzünden az önce alışveirş yapmaktan vazgeçtiğim site. tutumlarını değiştirmeleri dileğiyle.