bugün

Bir toprağın kansa suyu, mayası,
Aldığının misli canlar verecek !
Bir mehmetçik almışsa kör olası,
Milyon milyon Alparslanlar verecek !

Neyimize ulan bizim para, pul?
Nere yarar milyonlarca sefil kul?
Bir mehmedi alıyorsa istanbul,
Fatih Sultan Mehmet Hanlar verecek !

Bu milletin bahtı gülesi değil,
Dirisi kederli, ölüsü değil,
Madem öyle, köpek sürüsü değil,
Türk'e lâyık mert düşmanlar verecek !

Ya Tanrı Dağı'nda çalan mehteri;
Çeğen Tepesi'nde düşen Enveri,
Ya Turan uğruna genç ölenleri,
Ya da kalana Turanlar verecek !
genç atsızlar teşkilatının başındaki adam.
ifşası çıkmış diyorlar.
twitterda TürkçülükAdiliği KabulEtmez hashtagiyle bulabilirsiniz.
hakkında amatörce montaj yapılmış iftiralara maruz kalmış çoğu türkçünün türkçülerin lideri olarak gördüğü cefakar insan.
şiirleri o kadar güzeldir ki...

Arz-ı Hâl

Hâlimi sorana ne arz edeyim?
Hâl bilen yoldaşım, eşim olmadı.
Hadi hâlden bilen var farz edeyim,
Başımı eğecek işim olmadı...

Hiç yılgın olmadım, hiç yorgun, bitik,
Benim hayallerim göklerde yitik,
Bazı gün aşımın yanına katık,
Bazı gün katığa aşım olmadı...

Yine de ruhumu Tanrıdağı'na,
Elçi gönderirim han otağına,
Mızrak fırlatırım atom çağına,
Asla üç kuruşluk düşüm olmadı...

Düşmeden bilinmez kalkmanın tadı,
Simadan silinmez kalkmanın tadı,
Ve tarif edilmez kalkmanın tadı,
Hiç bahar görmemiş kışım olmadı...

Ne namert dostum var, ne mert düşmanım,
Benimle aynı gün doğdu isyanım,
Pişmansam, boş geçen güne pişmanım,
Yine de boş geçen yaşım olmadı...

Yanıltmadı beni tuttuğum fikir,
Ne yenik yaşadım, ne eksik, fakir,
Dik durdu bir ömür dik durdu şükür,
Yastığa düşecek başım olmadı...
var olsundur !
gençlik liderimizdir. beğenmiyorsan sen lider olda sana uyalım.
Bunlar Türkçü olsa ne olur, Akp'li olsa ne olur Chp'li olsa ne olur. Yüzyılllık Türkçülük davasını genç kızlara düşkün lize mezunu bir cahilden öğreneceğimizi sanıyorlar bazıları.

Kendinizi kandırmaya devam edin.

Atsız'ın iki kitabını okumakla fikir açısından mücadele edemezsiniz; orada burada iki tane kürt dövmekle dava yürütemezsiniz.
orada burada iki tane kürt dövüldüğünü sanan üniversite mezunu cahillere dert olmuş türkçü turancılar derneği genel başkanıdır.
dert olduğu kişiler teşkilat kursunlar da görelim nasıl kuruluyormuş.
türkçü turancılar derneği genel başkanı ve ötüken dergisi imtiyaz sahibidir. Kendisine her türlü iftirayı attılar ama biz iyi biliyoruz ki türkçülük bugün akın akın yayılıyorsa genç atsızlar adlı teşkilattan dolayıdır.
"sen çok iyi k*rtler tanıyor olabilirsin. Ben şehit türkler tanıdıkça hepsi köpektir."

Caner Kara
Boş işlerle uğraşan boş ınsan değil Türkçü komünist bile olamaz bir amacı olmayan mücadele etmeyen oturduğu yerde milleti eleştiren Türkçülük konusunda yanında geçemeyeceği kişilere laf atan kişi atsız yaşasa idi eminim seni tokatlardi,al buda atsız ata dan sana ve teşkilatına gelsin.
Türkçüler teşkilatlanmalı, bunun için de her zaman en güçlü milliyetçi teşekkülün çatısı altında toplanmalıdır. Nihal atsız
Kaptanaga isimli yazarın akrabası türkçü abi birde türkten çok kürde benzemektedir.
görsel
Meyve veren ağaç taşlanır cümlesinin en güzel tanımıdır...
Vatan toprağı için 15 yaşında şehit olanlar varken teşkilat mensuplarına ergen demenin mantıklı bir açıklaması var mıdır ?
Karalama yapanlar, aslı belirsiz iftara atanlar bir teşkilat kurun önce sizi görelim....
https://www.canerkara.com.tr/birak-oglum/
itidal isimli kitabı 2020 ocak ayı itibariyle çıkmıştır.

http://www.canerkara.com.tr adresinden satın alınabilir.
genç atsızlar adlı türkçü teşkilatın başında bulunan, ağır türkçü ve turancı kişidir.

"türkçü olduğunuzu söylüyorsunuz, peki kürtler ne olacak?" sorusuna şöyle cevap vermiştir:

"bana ne? bana ne kardeşim. kürtlerin ne yapacaklarını kendime kaide etsem kürtçü olurdum. ben türkçüyüm" demiştir.

iyi de demiştir. biz türkçülerin safı bellidir. türkçülerin görevi, türklerin ve kendini türk sayanların hakkını savunmaktır.
Alparslan Türkeş ile alakalı kimsenin bilmediği ya da görmezden geldiği bilgileri bu adamdan dinleyin diyebileceğim kişi. Karizmatik hoş sohbet birisi ama kafir olmamasını isterdim.
Türkçü-Turancı bir yazar. Sağlam bir fikir ve dava adamı. Sevdiğim, samimi ve dürüst bir insan. Yazdığı yazılar ve şiirler muhteşem. Tarihte gizlenen acı gerçekleri akıcı bir üslupla anlatan hoşsohbet birisi. (bkz: Tayma) lakabıyla bilinir. 2005 yılında ünlü Türkçü yazar Nihal Atsız'ın ölümünün 30. yılının anısına (bkz: Genç Atsızlar) teşkilatını kurmuştur. Ötüken, Kömen vs. dergilerin başeditörüdür. Türkçülerin doğal lideridir. Caner Başkan'a bin selam olsun. Birgün tanışmak umudu ile. Hepimiz birer Atsız'ız.
Yusuf Akçura-Ziya Gökalp-M. Kemal Atatürk-H. Nihal Atsız-Caner Kara
Resmi internet sitesi ve yazıları:
1) https://www.canerkara.com.tr/?m=1
2) https://canerkara.net/
ilgili fotoğraflar:
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
"Sevgili türkçüler ve diğerleri"
Muhabbete başlamadan önce konuya bu şekilde giriyor ya, bitiyorum..

Çok sevdiğim bir insan.
Kitapları ve şiirleri ayrı güzel.
Adam tıpkı atsız gibi inandığı şeylerden hiç taviz vermiyor. Bu yönüne hayranım..
Çok sevindim.
Türkçüler Sinan oğan'ı destekleme kararı aldı. Caner kara'nın da böyle bir karar alması çok normal. Sonuçta adam türkçü.

-Evet türkçülükle siyasetin bi' ilgisi yok.
Türkçüler oy kullanmaz, oy kullanan türkçü olamaz diye bir kural da yok!
Sen neden bu kadar kuruntu yaptın..
Orijinal bir adam kendine has. Gördüğüm en donanımlı Türkçü. Ben de Türkçüyüm ama Türkçüyüm diye gezen tiplerin çoğu hödük geldi bana. Adamın ayrıca sanatsal ve edebi yönü de güçlüdür.
Mübariz ibrahimov nasıl günümüzün Kür Şad'ı ise Caner Kara da günümüzün Atsızıdır.