bugün

yalan iddiadır. kendisi beşiktaşlıdır.

(bkz: bir futbol takımı olarak illuminati)
--spoiler--
sırada ki yarışmacı kayserinin illuminati köyünden can comolokko
--spoiler--
aslında kendisi harranlıdır.
doğrudur. ama bu çok yadırganacak bir hadise değildir. çünkü o bey din seçimini zaten açıkça ifade etmiştir. bu yönde ki eylemlerini dillendirmek gerekmez. *
Dünyaca ünlü birçok sanatçının yapmış oldu simgesel şovla kendi meşhur etmeye çalışıyor ve çok zekice başarılar Can Bonomo...
o tuhaf dansı yaparken her türlü geometrik şekle girmiş zaten. üçgen yapması bence anormal değil.
az önce başlık olarak açmayı düşündüğüm eylem.

türk medyasının bir sonraki golünü merakla bekliyorum. adamlar işini çok iyi yapıyor. illuminatiymiş peh.
illuminati ile alakası olan kişilerin ortaya attığı iddia. lan o kadar seyrettim bu habere kadar fark etmedim. ya bilinsin diye haberler çıkarıyorlar ya da her hareketten huylanalım diye bilerek iftira atıyorlar. sonuçta kendileri haber yapıyor bu tip şeyleri yoksa kimse fark etmez.
+ nerelisin?.
- illuminati.
+ içinden mi?
son zamanlarda her ün kazanan insan için söylenen şeydir. (bkz: hassiktir diyoruz hassiktir).
tez zamanda ömer çelakıl'a eriştirilsin ve canlı yayında şifresi çözülsündür.
ataları ispanya'dan gelmiştir. o vakit, aslen ispanya'lıdır.
kazansında illimunati filan fark etmez.
-nerelisin?
-illüminatiliyim.

esprisini yapmayanı dövdükleri iddia.
illuminati iyi kötü bir ciddiyet çağrışımı yapıyor.. o dans ile bonomo'nun illuminati olması çok zor. * * *
koca gizli örgütü bizim mahalledeki kuşbazlar derneğine çevirdi köftehor türk basını. iluminatilililer diksin sizi.
eğer üçgendense bu iddia, o zaman gelmiş geçmiş tüm dansözler illuminati örgütü mensubudur diye bir başka iddia da ortaya atılabilir. hele ki mezdeke grubu şef statüsündedir, zira onlar 3 kişi birden gerdan kırıp üçgen yapıyorlar bile denebilir.
Adından mütevellit cankardeş'dir ve güzel çocuktur, bizim evlattır.
izmir'i anlayamamışların eleştirdiğidir.
Ona söyleyeceğim tek şey:
Kardeşim her ortamda kendin gibi ol ve hiçbir şeyi kafana takma...