bugün

Geceden beridir malum şahsın götünü kollamak adına halkı sokağa çağıran minarelerin kirlendiğine şahit olduktan sonra verilen karar.
camiler akp propagandası yapıyor ve dinin ne denli akp ile iç içe olduğunu da gördük. yarın bir gün olası bir ülke karışma durumunda camide militan devşirecekler.

işte bu yüzden mezhep ayrılıklarında camiyi bombalıyorlar çünkü o camiler ibadetin dışına çıkıp siyasete alet oluyor.
Zaten yapmadığımdır. imanın şartıdır temizlik ama gelenlerin leş gibi kokması ve camiye gelen çocuklara "dışarı çıkın" demeleri beni fazlasıyla soğuttu camilerden. ibadetimi yapacaksam evde efendi efendi yapıyorum.
Türk istiklâli'nin her şeye rağmen var olduğunu dosta düşmana göstermenin tek yolu olan Cuma namazları hariç, hiçbir vakit namazını bundan sonra bir diyanet imamının arkasında kılmayacağım. Allah'ın mescidlerini kendi ısırıcı saltanatlarına istinatgâh yapanlar o saltanatlarının tepetaklak olduğunu yakında görecekler. "Allah'a, Resulü'ne ve SiZDEN OLAN ululemre itaat edin" emri gereği beni idare edecek her idareciye sormam vaciptir: Kıvırmayın, Türk müsünüz gavur mu?