bugün

sinsi planlar peşindeki kişinin söylemlerinden biri.

''camiye ayakkabılarıyla girdiler'' diye ortalığı yaygaraya veren zihniyete bu cami'yi sular altında bıraktıran şey nedir peki ?
görsel

- fotoğraf galyan vadisi'nde çekilmiştir.
Girmişlerlerse hayasızlık etmişlerdir keşke onların babaları bi yere girerken et ete değmeseydi de arada bir kılıf olsaydı.
(bkz: camide tequila shot yaptılar)
(bkz: camide grup seks bile yapmış olabilirler)
(bkz: camide double penetration deepthroat yaptılar)
görsel
görsel

(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
Ayakkabıların çalınmasından korkulduğu için yapılabilcek eylemdir.
aksini söyleyen imamın hala şehir şehir gezdiği şehir efsanesi olmuş durumda. adam dinin gereği dürüst oluyor ama dini bütün yöneticiler "ne yapıyorsun sen" diyerek adamı oradan oraya sürükleyerek ceza veriyorlar. bunun da hesabı sorulur sizden.
o camileri; düşen tavan sıvaları, solan çinileri, cuma hutbesi sırasında ayaklarını yolarken zevke dalan mümin kardeşleriyle görmeyen zihniyetin ifadesi.
(bkz: laf olsun ayakkabı kutuları dolsun)
vicdanları yaralayan büyük yalandır. caminin ebu zer ruhlu imamı ben Müslümanım yalan söleyemem diyerek sürgün yemeye razı olmuştur ama genede yalan sölememiştir. ayrıca yeryüzünün tümü ibadethanedir mesciddir. camilere kutsallık yüklenemez. heryer kutsalldır zira allahın imzasını taşır.
acaba tek sorun bu muydu ki, bu kadar abartıldı diye insanı düşünmeye sevk eden tümce..
Benim türbanlı bacımı ayakları kokuyor diye camiye sokmadılar...
oysa ayakkabılarıyla girmek yerine camiye dozerle girebilirlerdi. bu taktirde ayakkabıları yere değmemiş olacaktı. bunu ancak uyanık akp zekası keşfedebilirdi.

http://www.rotahaber.com/...ozerle-girdi-h531304.html

görsel
halkı proveke etmek için uydurulmuş bir yalan. baktın işler sarpa sarıyor hemen olayı din eksenli alana çek çomarlar kudursun. bu taktik çok işe yarıyor.
Tanınmış bir kişinin soğukkanlılıkla dile getirdiği bir yalan.

(bkz: yaptığım yapacaklarımın teminatıdır)
Görüntüleri yayınlayacakları cuma hala gelmemiş olan mevzudur.
camiye ayakkabıyla girerim ben ama poşete koyarım. şimdi bu işin ihaleside bana kalmasın lan
Görüntüleri hala gelecek olan iddia.
Müslümanlıkta, iftira atmak, yalan söylemek büyük günahlardan sayılır.

O günlerle alakalı, o kadar çok yalan ve iftira var ki!

Eee şimdi, Müslümanlık bunun neresinde?
Hı" içkide içtiler" demişlerdi!..
Aha görüntüler geldi swh.

http://m.haberturk.com/gu...da-sela-okuyan-imam-aradi
Bir yalan. Uzun bi adam da söylediydi bu yalanı. Sahi nerede o görüntüler yav??
Cuma günü vizyona girecek filmdir.

Senarist yönetmen falan aynı kişidir.
niye imamlar camide kuran kursunda çocuk taciz ederken olay olmuyor bu kadar da "comoyo oyokkoboylo gordolor ohohoho" diye ağlanıyor? neyse, cami tuvaletinde aynı kabine giren hocaların vaazlarını dinlemeye devam!
evet girdiler.

görsel

not: yorumsuz. gül-geç.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar