bugün

http://www.radikal.com.tr...se_aracilik_ettim-1136116

bu da camii imamının açıklamalarıdır.
Haklarini savunan insanlari nasil karalamaya calisacaklarini sasirdiklari icin uydurulan yalandir. Yandas medyada yer aradigi icin bu yalanin pesinden gitmistir. Insanlar kendi yaralariyla ugrasirken ayiptir bu soylenenler.
adamin dine imana orada ibadet edene saygisi yokki yapmasi cok dogal.
kulliyen yalandir. insanlarimizin tedavi amaciyla kullandigi sirke siseleridir onlar.
mesela; bira içiyorlar olsun.

allah adını makam ve mevkileri kazanmak için kullanan,
yüzyılın indiragandi hareketine imza atanlar,
faizsiz kazanç diyerek yurt dışında ki vatandaşların birikimleri talan edenler,
milletin karısını-kızını yatağa atanlar,
hızını alamayarak kocasını da yatağa atanlar,
cennetten arsa-tapu dağıtanlar,
devleti talan-yağma eden ve kamu malının kutsallığından bi'haber vs. kişilerle aynı tutulamaz.

çünkü; ibadet yapacağız-yapıyoruz diye camiye gitmemişler.
bu durumda suçlu ve ayıplanması gereken, o insanların o camiye girmesine neden olan kişi-zihniyet kınanmalı.
gordum ama inanmadim desem dogrudur gunumuz turkiyesinde fake olmasi muhtemel goruntudur.
orospu çocukluğudur. dün bizzat oradaydım, yaralılar ve onları tedavi eden gönüllü doktorlardan başka hiç birşey olmadı.
yok oksijenli su yerine kullanıldı onlar.*
bir fikir.

video burada.

http://www.haberler.com/e...ayi-cekti-4695285-haberi/
hangisi düzmece hangisi gerçek iyice karışmıştır.
o camiiye gittim. Camii icerisindeki bütün malzemeleri inceledim. orda bira şişesi vardı.

1. eylemci camiiye sığınmış olabilir elindeki bira şişesini oraya getirmis olabilir.
2. Eylemci içerde bira içmiş olabilir
3. eylemci oraya sığınmış, birileri içeriye bira şişeleri birakmiş olabilir. Dediğim olay.
betadin şişelerini efes şişesi sanmış garibanlar. oysa ortada bira şişesi falan yok.

ayrıca sonradan camiye bira şişesi bırakmak hiç de zor değil, alkol yasağı yürürlüğe girmedi daha, herhangi bir tekel büfesinden saat 22'den sonra alınabilir halen.

bari şişenin içindekini içip de bıraksaydınız, belki fikriniz değişirdi.
Ayrica ;
Ben o camiide bir tane bira hatta isim vermek gerekirse tuborg ekstra gordum.
Belki de sadece bir kac kisi bira icti.
Ama icerde bira kokusu vardi.icerisi inönü döneminde yapildigi iddia edilen ahir haline getirilen camiiler kadar kotu durumdaydi.
Ben ginduz karsilastigim manzaraya gore yazmaktayim.yalanim yok. Dedigim olay.
kaos ortamı yaratmaya çalışanların bereket tutmamış olan yalanıdır.

hatta bugün eylemciler arasında alkol kullananlar da "kandil olduğu için" uyarılmakta ve bugüne mahsus gerekli saygı ve özene davet edilmektedir.

cami konusu ile ilgili merakı olanlar da camide ne yapıldığını şuradan görebilirler;
http://alkislarlayasiyoru...r-doktor-icin-gunun-ozeti

nihayetinde bir başbakanın dualarına nail olan amerikan askeri değil ki bu insanlar. di mi ama?
biber gazından korunmak için hazırladıkları sirkeli suyun bira şişesi olarak yansıtılmış olduğunun anlaşıldığı için yalanlanmıştır.
(bkz: pkk dan eylemlere destek açıklaması)
islam coğrafyasına demokrasi getiren(!) amerikalılar-avrupalılar cami minarelerini nişangah(silahların sıfırlanması için) olarak kullanır iken,

cami içinde yaralı direnişçinin kafasına sıkar iken,

cami ve mescitlerde tecavüzler(kadınlara) yaşanır iken,

yine cami ve mescitleri wc olarak kullanır iken,

cami-mescit-türbe demeden bombalar iken ki yaşanan yıkımlardan hz ali başta olmak üzere çoğu islam büyüklerinin mescitleri ve islam büyüklerinin türbeleri de nasibini almışken,

islam ibadethanelerine bilerek ve isteyerek ayakkabıları ile girer ve arama bahanesi ile her tarafı dağıtırken,

kur-an sayfalarını ne olarak kullandıkları bu mubarek gecede söylemeye dil varmaz iken,

bunlara neden olan insanların evlerine sağ salim gitmesi için dua etmedik mi?
bunlara susmadık mı?
bunların görüntülerini sansürlemedik mi?

3-5 çapulcu(!) veya allahsız komünist(!) darbeci()) demokrasi düşmanı(!) bunları dile getirdiğinde sesini kısmadık mı?

camide bira diye diye neden söyleniyoruz?
ülkemizde ki cami de, ırak-afganistan gibi yerlerde olanlar disco mu?
lütfen, tutarlı olalım.
fatoğraftaki şahıs açıklama yapmış. elimdeki kolaydı demiş. ayağındakide mes sanırım.
camideki insanları dinsizlikle suçlarken, haddini aşan sözde Müslümanların uydurduğu yalandır.

senin evinde içki içilirse eğer, böyle hayvan gibi böğürebilirsin; ama Allah'ın evi diye anılan bir yerde olanlar, seni aşar.

Allah'ın adaletinden üstün müsünüz ki siz, onun adına sorgulayıp yargılayabiliyorsunuz insanları? varsa soracağı bir hesap, kendisi sorar zaten. elinde sopası, ağzında salyasıyla ortalıkta gezenlere ihtiyacı yok.

aayağında mes yok diye hönkürenler var; hiç can derdine düşmemişler belli ki. savundukları adamların zibilyon tane yalanı ortaya çıkmasına rağmen utanmadan savunmaya devam ediyorlar da gencecik bir adam "kola şişesiydi elimdeki, gözlerimdeki yanma sebebiyle yüzüme tutmak için aldım" diyince dinsiz oluyor.

din Allah'ın, kul Allah'ın, hak Allah'ın! eğer din itismarıyla ilgili söyleyecek bir şeylerin varsa, hiç çekinmeden dini siyasete ve kul hakkına alet edenlere söyle yüreğin yeterse.
resimdeki, hem halının üzerindeki, hem de ayakkabılıkların üzerindeki 2 bira kutusu tıpatıp "aynı şekilde ezilmiş", aynı marka, aynı boy, yani tamamıyla birbirinin aynı 2 bira kutusu farklı yerlerde. bu imkansız.

adam, bir bira kutusunu almış, oraya burada koyup, resmini çekerek provakatörlük yapıyor. besbelli.
(kimse bunu daha önce farketmedi mi? hayret.)

http://www.haberler.com/e...ayi-cekti-4695285-haberi/

görsel
halk koyun. zaten araştırmıyor... kafalarına gezi parkı eylemlerini kötü bir imaj olması için girişilen ve kısa zamanda yalan olduğu ortaya çıkmasına rağmen ısrarla üzerine gidilen yalan !
rte ne dese tersi doğru çıktığına göre bu da yalandır.