bugün

ikisini de uzunca sure kullanan biri olarak, camel in daha iyi oldugunu rahatlikla soyleyebilirim.

icimi, verdigi keyifi falani filani her seyi bir kenara birakin.

ben sigarayi kullukte tasimak yerine elimde tutmayi seven adamim. hal boyleyken winston ictigim sure boyunca, surekli sag elimin isaret parmagindaki tirnagimda sararma oluyordu. yikamakla falan da gecmiyordu.

winstonu birakip camel ictigim son 2-3 aydir falan, bakiyorum ayni tirnaga, sararma yok artik. bildigin tirnak lan. hala sigarayi kulluge koymuyorum, hala ayni siklikla ellerimi yikiyorum. degisen tek sey, sigara markam.

ve evet, camel daha iyi lan.

winstonun da yeri ayri gerci, ilk goz agrim.
winston ilk göz ağrım yerini hiç bi şey alamaz.Onun o tadı çektiğimde boğazımdan süzülüşü hiç bir şey yerini tutamaz ben onun tırnağımı sarartabilme ihtimalini sevdim.Sararırsada sararsın biz böyle gayet mutluyuz.Kısacası benim gözümde winston un fazlası ile ezeceği karşılaşma
iki sigarada farklı zamanlarda farklı etkiler yarattığından seçim yapmanın zor olduğu versus.
Yüzde 51 fiston yüzde 49 kamel bu yüzden.
O da fistonun boğaz yakmasının hatrına.
Camel bozmasalardı iyiydi.
camel ucuzlamadan önce winstondu, camel ağır bir sigaradır, camel white anca normal bir sigara gibi içilir, indirimden önce sigara pazarının %15 i winston %2si camel idi, ama camel ucuzlayınca herşey değişti.
camel 6,5 oldu, büfelerde kalmadı millet karton karton almaya başladı, hatta ben 1 paket camel white için 3 büfe 2 market gezip en sonunda bulduğumu bilirim, sonra tabi sıkıntı kalmadı her yerde bulunur oldu.
Camelin burun farkiyla galip gelecegi rekabettir.
Camel'ın alacağı versus.

Winston'dan geçtim camel'a ve büyük farklar söz konusu.