bugün

Öncelikle öyle çok abartılı parfüm zevki olan biri değilim.benim için manevi değeri yüksek bir koku falan da değil yani..

Doğum günümde kız arkadaşımın alacağı hediyeyi delicesine merak etmekteydim (yoo s*kimde bile değildi yani,zaten bize gelmişti.. neyse konuyu dağıtmayalım parfüm konuşuyoruz şurda öhömm)kız arkadaşım bana bir parfüm almıştı.. calvin klein truth 100 cc EDT for men.. yani ben öyle sanıyordum doğum günümün üstünden geçen şu 3 ay boyunca * az önce gugıl'a ck truth şeklinde arattım parfümü. (kocasının aldığı tek taş yüzüğü hemen kuyumcuya götüren kadın tavırlarında değil tabii ki) bir de ne göreyim.. hatun bize kadın parfümünü yutturmuş lan.. for men ine baktım for vumın ına baktım 1000 defa baktım ama gerçek gözler önündeydi sözlük.. neyse,bu saçma konudan böyle upuzun bi yazı çıkarttığım ve bu hızla devam ettiğim için sıkıldım kendimden bitiriyorum yazıyı tamam.
for vumın ı da odunsu turunçgilimsi bi koku olduğu hiç farkedilmiyo ama şişeyi kimseye göstermeyi düşünmüyorum. işin kötüsü hatuna da denmiyo karı parfümü lan bu! diye.. adamın amına korlar.

itiraf ediyorum ; sevgili hatrı için topluma çaktırmadan bayan parfümü kullanmaktayım.

biraz ayıp olcak ama tanım : böyle odunsu turunçgilimsi vanilyalı falan ama çok hoş bi kokudur.. for women versiyonunu çaktırmadan erkekler de kullanabilir.*