bugün

2013 yilinda bir infinity ward yapimi cikacagini dusunursek, 2014 yilinda cikmasi muhtemel oyundur. hikaye olarak black ops 2'nin devami olacaktir.
(bkz: cordes die)
(bkz: başlık parselemenin amına koymak)
(bkz: taş vs sopa)
resmi olmasa da bugün paylaşılan video ile duyuruldu. resmi duyuru 26 nisanda.

http://www.bolumsonucanav...ideo_Karsinizda-77854.htm
Evet, üstteki videoda yer alan bir yorumdan da görebileceğiniz gibi, bu sefer de Terminatörü konu almışlar. Heyecansızlıkla bekliyoruz.
yine sadece grafik olsun mantıgıyla olcaktır.
kapak fotoğrafı sızdırılmış.

http://www.bolumsonucanav...seli_Sizdirildi-78144.htm
Ww2 olaydı iyiydi.
quake'e biraz daha yaklaşmış oyun. treyarch benim oyunumu yapsa oynamam lan. o kadar kötü çizimler grafikler, silahlar var ki.

özellikle yumruk atma silahını 2-3 defa gösterdiler. o nasıl bişey lan diye ilgi çekmeye çalışıyorlar ama yemezler koçum.

https://www.youtube.com/v/58Pspqx0XGs
sabahtan akşama kadar sıkılmadan oynayabileceğim bir oyun. akşamdan sabaha kadarda bir başka versiyonu ile takılırız biz pc gamerlar.
Artık baymıştır.
advanced warfare saçmalığından sonra bir başka bullshit call of duty oyunudur.
Bir sürü teknolojik gelismeyle gumbur gumbur gelen oyun. boyle giderse call of duty nin 45. Oyununda zamanda yolculuk bazlı hikayeler yer alacak. Sonra iyice sci-fi kısımları artacak. Olsun olsun güzel olur.
Deusex human revolution dan teknoloji (ç) alan oyun.
cod serisini tamamen öldürecek call of duty oyunudur.
Yine Robotlu mu robotlu bir call of duty oyunu. Ah nerede o eski modern warfare serisi. Trailerını izlerken bile sıkıldım yarıda bıraktım. O derece.

Edit: multiplayer gameplay'ini de izlemiş oldum. Onu da yarıda bıraktım.

Ne kadar fantastik silah da yapsanız, ne kadar ciks mekanlar da tasarlasanız, ne kadar ilginç yeni özellikler de ekleseniz yine olmuyor artık ruhu kalmadı.
xbox 360 ve ps3'e çıkacağı resmi olarak duyurulmuştur.
Zamanında çok ilgi gördü b*ku çıktı.Özellikle iW başkanının sonuçta biz yapıyoruz onlar alıyor değiştirmeye gerek yok gibi takıntısı beni oyuna kıl etti ki COD benim ilk fps oyunum ve göz ağrımdır.

Sonradan sözleşme ile oyunu başka yapımcılara her yıl teslim ettiler bazıları için iyi bazıları için umut verici bir haberdi.Son çıkıcak olan BO3 biraz beklentileri sarstı çünkü biz onu MW serisinden sonraki en iyi senaryo olarak kabul ettik ve onun bu gelecek, android vs gibi konulu bir şeyle gelmesi çok bozdu diyebiliriz.

Genel olarak MW2'den sonra iW'nin MW3'e hiçbir şey eklememesi ve BO serisinin son parçasını nasıl olucak da diğerleriyle bağdaştıracaklar çok merak ediyorum.Zaten Advanced Warfareden çalıntı bir çok mekanik var.

Yinede oynucağım bir seri bende manevi değeri her daim var.
Gereksiz saçma sapan oyundur. Eski oyunlarla alakası yok.
şu cod u bi ben sevemedim herhalde.
ilk inceleme puanlarının, çok iyi olduğu oyun.

kaynak:merlininkazanı.
Tirtinyo oyun.
az paraya kiyin da satin alin amk.
biktim gavurlarla online oynamaktan.
iyice teknoloji ve robotik şeylerle ilgilenmesi yüzünden advanced warfare' den itibaren call of duty oynamayı bırakmıştım ancak oyunun bugün çıkması üzerine merak edip indirdim ve 15-20 dk denemek için oynadım, ilk izlenim olarak şuan için güzel görünüyor diyebilirim* ve ilk defa bir call of duty oyununda karakterimiz diyalog kuruyor ve konuşuyor.

grafikler açısından konuşursam black ops 2 moturunun biraz geliştirilmiş hali gibi duruyor, oyunun simgesi bile oradan direkt, yani henüz çok devrim niteliğinde bir değişiklik gözüme çarpmadı * * tabi her treyarch yapımı call of duty de olduğu gibi dev patchlere ihtiyacı var gibi görünüyor,
r9 285, i5 4460 ve 8 gb ram bulunan sistemimle 1600*1200* çözünürlükte ve high ayarlar* ve fxaa ile 30 fps civarında oynuyorum yani biraz daha akıcı olabilirdi.
en saçma call of duty oyunları arasına yerini almış oyundur. modern warfare serisini gözyaşları ile andırır.