bugün

hoşgelmiştir.
aslında yeni değil, tekrar gelmiş yazardır. (bkz: #7748824)

en baştan bu başlık altına bişeyler yazayım da görenler şaşırmasın sonra diye düşünmektedir aynı zamanda.

1. kemalisttir ama yeri geldiğinde kemalizmi eleştirmekten de çekinmez.
2. dinleri kesinlikle topluma zararlı bulur, tanrı inancı yoktur.
3. yeri geldiğinde küfretmeyi bilir, kutsal tanımaz. buradan adanalı olduğu sonucunu da çıkarabiliriz.
4. inci sözlük yazarıdır, bu durumu saklamaz.
5. calculus119 odtüde bir derstir. 1. sınıfın, 1. döneminde verilen matematik dersidir, türev integrale dayanır. ancak bu yazar arkadaşımız bu dersi maalesef 4. defaya almaktadır ve sinirleri bozulmuştur.
6. önceki hesabı için (bkz: veys)
sanırım daha da fazla bişeyler yazmaya gerek yok, iyi bir bilgilendirme oldu kendisi hakkında.
odtü'de okumasına rağmen odtü'nün not sistemi hakkında zerre fikri olmayan yazar ben kendisi için buraya kaç alınca ne düşmesi gerekiyor diye yazayım. tembellik yapıp hocalara küfretmek zaten son dönemin modası. al da oku;

90-100;aa
85-89;ba
80-84;bb
75-79;cb
70-74;cc
65-69;dc
60-64;dd
50-59;fd
geri kalanlar ff

ee senin ortalaman kaç ilgili ders için 58. alman gereken not ne fd. hoca ne vermiş, dc. daha ne konuşuyon. bir de utanmadan küfrediyorsun.

edit: tembelliğini benim iq ma bağlamış komiksin öğrenci.

edit: birşey anlatmaya çalışmayın ana avrat düz gidiyor bu adam. terbiyesi o derece ne yapsın. tembelliği beyin kıvrımlarını azaltınca küfre meyletmiş.
sonunda calculussuz bir dönemi olan, adana demirsporlu yazar.
--spoiler--
ateistim, beni gönderecek yazarların mesajlarını bekliyorum. büyük avrupa ülkelerinin birinden vatandaşlık, kimya mühendisliği eğitimime devam edebileceğim denk bir üniversite, uçak param, gerekli harcamalarım ve orada bir ev ayarlanırsa seve seve giderim. böyle orospu çocuklarıyla aynı memlekette yaşamak istemem.
--spoiler--
gönderebilirim seni ama istediğin şartlarda olmaz orası ayrı.
beynini aldırıp şakirt olmayı düşünen yazar.
nick olduğunu bilmeden iki kere almış olduğumu belirtmek istediğim derstir calculus, 119 da kodudur.
ayrıca odtülü olduğunu düşündüğüm yazarın nickiymiş efenim.
sözünü tutmuş ve beynini aldırıp şakirt olmuştur. (bkz: #9593787)
büyük ihtimalle öss'ninde şifresini bir yerlerden temin ederek odtü'yü kazandığını düşündüğüm yazar.

odtülü olmuş ama adam olamamış.
aynı nickiyle ekşisözlük'te de yazar olmuş olan ulu yazar. ulu şakirtleri kendisinin gitmesinden dolayı sevinebilir.