bugün

hoşgelmiş hugo'cu yazar.
unun var mı diye sormak istediğim yazar. vereceği cevaba göre şekerinin de olup olmadığını sorabilirim. ahahah.

edit: kıyamam eksilemiş. helva yapacaktın alt tarafı.*

edit 2: o eksilememiş. kim eksiledi lan?
Bilimin tam dibine vurduğumuz her türlü bilimsel araştırmaya hakim olan kulaklarından zeka gözlerinden akıl fışkıran ağzından da kültür akan yazarlarımızın bulunduğu sözlüğümüze hoş gelmiştir.
aşırı sempatik bulduğum yazardır. Kendisi benden tam olarak 1.8 yas buyuk olmasina rağmen bana ufaklikta dese sevdim ben bu yazarı. tuttum seni ablacım !
hugo ve tolga abiye katildigm gunu hatirlatti heyecandan altima yapmistim ah be.
(#26964411) entrysi ile beni de hüzünlendirmiştir.
bütün kirli çamaşırlarımı önüne döktüğüm aplamdır. yarina kurulanmis ve utulenmis bir sekilde elimde istiyorum canım.

ismi sıla değildir.

not: ismi için ihtimallerden biri gitti işte lan daha ne.
eskiden canı sıkıldıkça hugo'nun karısını ve çocuklarını kaçırırdı.

şimdi işsiz. sağlık sigortası da yokmuş.
çok şirin* ve sohbeti hoş bir yazardır. *
(bkz: demedim mi demedim mi)

edit: bana velet dedi bücursün işte kizim hahaa.
bana mesaj atarken yan profilden habersiz çekilmiş fotoğrafını görme şansım olmuş yazar. bunu gören kör oldu.*
kendisine kezban diyenlerin karşılarında 100 kaplan gücündeki lahmacunu bulacağı sözlük gönüllüsü.
Kezban diyen adam mi bi bak dedigim yazar. Takma gulum. Kisir partisi yapcam gelirmisin kiz.
Muhabbeti hoş çok sevdiğim bir yazardır .
ay cimcimeler sizi kısır partisi filan.
cana yakın. kıpır kıpır.
dün(13/04/2015) tam olarak 518 oylama yapmış yazar. dudağım uçukladı yahu. mauseye acıdım. o sol tık tuşu neler dedi de duyulmadı kim bilir.

-bacı..
tık
-bacım bi
tık
-bacım bi dur allahını severs...
tık
-yok ar..
tık....
seivmli mi sevimli şıkır şıkır kıpır kıpır hayat dolu aciip bişey lan bu =).
Lan yardim etmek isteyen kiza vatan haini yaftasini yapistirmak bu kadar kolay mi ? Nankorluge gel mk. Bi cacik olmaz sizden akli sikinden uste cikamamis mahluklar.
tanim: cok cok iyi niyetli kankam ilan ettigim ikinci yazardir. Bu kiza bulasani silkerim.
'çok ilericiyiz ha hu' yapanların kadınlara verdikleri değeri bir kez daha kendisinin nick altından öğrendiğimiz kadın yazarımız.

cumhuriyetin çocuklarıyız diyenler, kadınlara ilk seçme,seçilme hakkı tanıyanların partisine kalkıp oy verip çığırtkanlığını yapanlar çıkmış ağıza alınmayacak hakaretler yağdırıyor yine kadınlara.

ben öylelerine dingil diyorum, az kaçıyor.

ötesi yine bir anneye söylenecek küfür oluyor.

susuyorum. onlara saygımdan.

Dingiller!
Sözlükte en sevdiğim yazarlardandır. Aferin kız doğru yoldasın.
Sssh perim falan ayıb yane. Ben kimsenin perisi değilim. ilhan direkt üstüme alındım kusura bakma Yane.

Bir yazar.
Hügo ve tolga abideki kötü karakterlerden birisidir.
piç erkeklerden hoşlanan ve öyle erkekleri hak eden kezban.
Dediklerime alınmışsa özür dilerim.kalp kırmak istemem.
inandımda s.s yi pek çözemedim .
yok canım o değildir .