1. 1.
  avustralyalı bisikletçi. tour de france 'da elde ettiği ikinciliklerden sonra isviçre'nin Mendrisio kentinde yapılan 2009 Yol Bisikleti Dünya Şampiyonası'nda birinci olarak büyük bir başarı elde etmiştir.
  1 ... myosotis
 2. 2.
  bu senenin "acıların çocuğu"*cadel evans nihayet kazandı. yarışın son bölümünde herkesten daha diri kaldı, taktiği ve muazzam performansıyla kalitesini gösterdi.
  4 ... minder amiri
 3. 3.
  33 yaşına basmış, 4 kez tdf turunda ilk 10' da yer alan, bu sene la fleche' de contador' a karşı çektiği atakla yarışı kazanan, güçlü bacaklara sahip olan ama contador ve armstrong' un kalitesinde olmayan profesyonel bisikletçi.eğer bu sene tdf' yi kazanırsa benim için büyük sürpriz olur.
  ... messi bu adam neyin nesi
 4. 4.
  tour de france 2011 8. etabı bitişinde sarı mayoyu giymesi beklenen hali hazırda genel klasmanda andy schleck ve alberto contador'un oldukça önünde olan bisikletçi.
  ... maddox
 5. 5.
  2011 fransa bisiklet turu* galibi avustralyalı yol bisikletcisi. dağ bisikletinden geçiş yapmış olmasının verdiği dayanıklılık avantajına rağmen yıllardır sikko takımlar ve domestik eksikliğinden dolayı büyük turlarda*** hep podyumdaki kaybeden oldu.

  atak yapmaktan ziyade bekleyen ve takip eden sürüş tarzıyla sıkıcıdır. alberto contadorun italya turundan yorgun dönmesi ve kalanların da tam dişine göre olmasını fırsat bilip nihayet 2011 fransa bisiklet turunda şeytanın bacağını kırmış ve zafere ulaşmıştır. turu kazandığı gün avustralya hükümeti tarafından milli bayram ilan edilmiştir.
  ... sogansiz menemen