bugün

başlığı açan arkadaş "pkk lı kürt" ifadesini seçerken neyi amaçladığı beni düşündürmüştür. pkk ve kürt ifadesini birlikte kullandığında kürtlerin tamamı pkk lı algısına neden olarak, bölücülüğe hizmet ettiğinin farkında mı acaba? olayıda fazla büyütüp gündemde tutmak ülkemizin bölünmez bütünlüğüne zarar vermektedir. ırkçılığın her türlüsüne karşıyım. öğretmene yapılanın doğru olduğunu düşünmediğim gibi öğretmenin de masum olduğunu düşünmüyorum. ortada etkiye tepki var. ayrıca tehdit değil teşhir söz konusu.
öğretmenin de tehdit edenin de amk.

büşra öğretmenmiş, yhaaa burada kürtçe konuşuluyoooo :( dersen böyle de sikerler işte hayatını, büşra başta haksız bu lavuklar da haksız.

büşra etrafında sürekli italyanca konuşuluyor olsaydı aynı tepkiyi verir miydi? elbette vermezdi, koşa koşa gider italyan erkeklerine verirdi.

ırkçılık yaptığı ortada, sonra tepkiler de böyle aşırı olunca ağlamayacaksın.

kendin ettin kendin buldun, alsınlar bu kızı oradan hayati güvencesi yok.

ama bence meslekten de atsınlar, sosyal medya köpeği kimse benim çocuğumu eğitemez. daha kendisini geliştirememiş ki, nesil mi yetiştirecek bu?

tüm sosyal medyanın esiri olmuşlar ve ırkçılar şimdi alınır he, hatta kürt bile yaparlar şimdi beni.

olsun, sizin gibi belli kapasitedeki insanlara da ihtiyacı var bu ülkenin.
Doğudaki öğretmenleri kaçıran, kimini öldüren PKK zibidisi sosyal medyadan bir öğretmeni tehdit ediyor ve bu ülkenin yetkilileri hiçbir şey yapmıyor öyle mi? Tabii amirallerle uğraşmak kadar kolay bir iş değil.
Öğretmen hanımı hiç yargılamıyorum. 10 sene bir kürtle çalıştım. Onunla çalışana kadar hümanizmin tepesindeymişim sayesinde bunu anladım.
insan olduğunu idrak edememişlerin içinde kürtten de nefret edersin, kürtçeden de.
Az kendinize bakıp, insan olmak için çabalayın. Sizi sevmeyen herkes önyargısından dolayı değil, sizin insanı zıvanadan çıkaran yontulmamışlığınız yüzünden sevmiyor. Beni bile çileden çıkardığına göre, dört bir yanında yontulma karşıtı yoz insan olanı düşünemiyorum bile.

Özetle, meydanı boş bulup haddini aşmış kürttür. Büşra öğretmenin yanındayım. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Sevilmek için sebep vermediyseniz kimseyi suçlayamazsınız.
Anasinin amina sokarlar o tehditi.
Bunları ülke sınırları içinde rahatça gezdirip gazeticilik ya da siyaset yaptıranlara da yazıklar olsun. Twitterda Kafasına sıkılacak tonlarca piç kurusu varken Düşünce özgürlüğü diye teröristlerin avukatlığını da yapar bizim insanımız. Bunlar eli silahlı teröristlerden daha tehlikeli kişiler teröristi gebertir kurtulursun ama bunlar leş ideolojisini yayıyor ve elinde silah olmadığı için gebertemiyorsun. imha ettiğin teröristin yerine sürekli bir yenisini kazandırıyor. Ne zaman anlayacaksınız?.
burada kendi milletini gömüp kürtçülük yapan ılıklar okusun.
https://m.facebook.com/AT...?type=3&locale2=de_DE
aman eleştirmeyin kaftancıoğlu başkanınız gücenir sonra.

bir adet teröristtir.
Haddini aşmış, kırsalda görev yapan bir devlet görevlisini hedef göstererek, belki de yaşanacak tatsız bir durumun fitilini yakmış soytarıdır.

Bu ülkede Kürt vatandaşlarımız vardır lakin Kürt coğrafyası yoktur.
Biri bu değerli bilgiyi, kafasına vura vura öğretse keşke!

Lakin bir de şu gerçek vardır ki, Büşra ôğretmenin tweet'i de hoş değil ve rahatsız edicidir.
Yaşadığınız veya çalıştığınız bölgeyi, orda hizmet eden bir kişilik olarak küçük düşürmeniz, alay konusu etmeniz etik değildir, nezaket sığmaz.

Noluyor bizlere yareppiiii!
Birbirimize düşman kesildik!
imdaaaat!
Kız resmen pkk yandaşları tarafından hedef gösteriliyor halen sözlükteki hümanistler boş boş duyar kasıyorlar.
diğer başlığı da yazdım adam ülkenin doğusuna kürt coğrafyası diyerek zaten hdp li tip olduğunu doğrudan ilan etmiş. bu muhtemelen kuzey ırak ta yaşıyordur gerçi hiç farketmez yakalayıp getiriyorlar.

kızın yazdıkları tartışılır ama eğer başına bir şey gelirse bu hesaplarla hedef gösterenler paket edilmeli.

daha önce de böyle hedef gösterip çok sayıda sivil vatandaş katledildi.
cihan özgür adlı pkk'nın sözde yayın organı anf'de çalıştığını beyan eden adi teröristtir.
görsel

kendini "gazeteci" olarak tanımlayan bu soysuz köpek, attığı tweet ile türkiye cumhuriyeti'nin resmi bir görevlisi olan büşra öğretmeni tehdit ediyor, hedef gösteriyor.
görsel

ayrıca, türkiye'nin bir ilçesi olan nusaybin'i de "kürt coğrafyası" olarak tanımlayıp anayasa'nın 3. maddesinde belirtilen türkiye'nin bölünmez bütünlüğünü tehdit ediyor.

hiçbir halta kafası çalışmayan bizim tatlı su solcuları da bu pkk'lı piçi haklı görüp, devletin resmi görevlisi büşra öğretmeni linç ediyorlar.

şimdi cihan özgür adlı sözde gazeteci, özde pkk'lı bu soysuzu tanıyalım;

bakınız, beyni olmadan fikir üretebilen tatlı su solcularının haklı bulduğu bu soysuz terörist sosyal medya hesabına sabitlediği postta, türkiye cumhuriyeti ile ışid'in hiçbir farkı olmadığını yazmış;
görsel

şurada da alenen "halkı askerlikten soğutma" suçunu işliyor kansız köpek.
görsel

mahmur kampında teröristler yokmuş, onlar sivillermiş. bak sen...
görsel

destek verdiğiniz piçe bakın, tam bir apocu;
görsel

cezaevindeki pkk'lılara destek çağrısı, isyana teşvik;
görsel

daha bir sürü suç unsuru var pkk'lı itin profilinde. ben gerekli mercilere bildirimlerimi yaptım, ama devlete güvenim yok. amiralleri gözaltına alırlar, bunlar ortalarda gezer.

atları bağlamışlar köpekler serbest yani...