bugün

Diri meme erkeği etkiler. hatta memenin aşırı büyüklüğü bazılarına itici bile gelebilir.
Bi noktaya ve belli bir yaşa kadar evet etkiler.
Bu kişi ile birliktelik yaşanıyor ve ilişki sırasında erkeği plates yapıyormuş gibi hissettiriyorsa etkiler. Teknik olarak hissetmeniz gereken bu değil.
(bkz: hem de ne)
'hayır' şeklinde cevaplanacak soru.

genelleme yapmamak lazım ama.
Etkilemez olur mu.
yok öyle bi şeydir. etkilenmemeli. bakmamalı ve görmemelidir. memelidir. meme. meme.meme.
Allah cezanızı versin emi yapmayın böyle şeyler.
etkilemez bence kücük portakal şeklinde yarnardağ memeleri etkiler asıl.
tabii ki etkiler.
Ee? Dokunamadıktan sonra silkeyim öyle memeyi diyen yok mu?
Evet şaşırdığım başlık.
Hanım kızımız insani duygulara ve bir beyine sahip olduktan sonra isterse memesi olmasın yine de etkiler.
büyükten kastın ne olduğuna göre cevabı değişecek soru. ayı da büyük mesela fil de.
büyük memeden çok, memenin şeklinin doğru olması önemlidir. Vücut yapısına göre orantısı önemli olandır. Bu nedenle de her zaman 75C candır ama ince belli kadınlarda. Bu kadar meme muhabbeti üzerine de eskilerden hatırlatmakta fayda var. Türkiye meme haritası, doğru lokasyon Ege. ( http://basgann.com/turkiye-meme-haritasi/ )
Boyu degil islevi onemlidir.
Benim için farketmez,kimi etkileyip kimi etkilemediği değişir.
bir amerikan mottosudur.
bigger is better.
hayır diye 31 çektiğim durumdur. büyük memeden sonrası gereksizdir. büyük meme en önemlisidir.
Cevabını bildiğiniz şeyleri sormayın arkadaşım.
Bir genelleme yapacak olursak eğer evet ama cevabı kişiden kişiye değişiklik gösterebilen soru. Şahsen ben çok itici buluyorum.
Meselan ben büyük severim o küçük sever. Kimsenin görüşüne kimse karışamaz.Meme kurban olduğumdan gelen bir şeydir lakinki öyle değildir.
üreme dürtüsünün sebebiyle sorulmuş soru. Aşırı olmayacak şekilde olanı tahrik eder.
Kalbiyle, uçkuru yer değiştiren erkekleri tabiki de etkiler.Salak mısın?
Subject bir konudur. Her erkek büyük sevmeyeceği gibi hatun kişisinin anatomisi büyük memeyle uyumlu değilse yine olmaz o iş.

Ben mi? Nefes als... Tamam sustum.
sarkık ise hayır etkilemez.
Etkiler etkileer.