bugün

havva'dan bu yana var olmuş bütün kadınların havva'dan daha çirkin olmalarıyla gün yüzüne çıkan acı gerçek. malasef kadınlar havva'nın kalitesiz birer kopyalarıdır ve onları güzel yapan günümüzün modern kese kağıdı makyajdır.
bu durumda havvadan olan erkeklerin ne kadar yakışıklı olacağı tartışılacak durumdur .
(bkz: deme öyle deme üzülecek)
(bkz: vodkan bitmiş kardeş)
bir homoseksüelin gözüyle kadınlara bakışın ifadesidir.
beni buna ruhen inandırabilecek olan varsa polisiye roman koleksiyonumu ona veririm dediğim önerme. buna gerçekten inanan, kadınlardan kurtulabilmiş, gerçekten aseksüel biri olduğunu da düşünmüyorum.
bakan gözlerin çirkinliğidir.
(bkz: amı olanın güzellği olmaz)
erkek katar kadına güzelliği. hey yavrum hey!.
dışı güzel olsa içi çirkin, içi güzel olsa dışı çirkin.
hepimiz kadınız, hepimiz çirkiniz bu ne ya.
yapıcak bir şey yok o zaman hurileri dene.
(bkz: fetullahçılar böyle düşünüyor)
kadınsı bir erkeğin, kendileri gibi olamadığı için kadınlara b.k atma çabasıdır..
(bkz: bir gay haykırıyor gözleri yaşlı)
(bkz: çirkin kadın olmadığı gerçeği)
saçma sapan bir gerçektir. hatta bunun neresi gerçektir?
kadınlar insan ırkından gelmektedir. kadınların tümü için çirkin genellemesini yapan bir erkektir. bu durumda tek bir erkeğin tüm kadınlar hakkında yorum yapması bu cümlenin gerçek değil bilinçsiz tespit olduğunu gösterir.

biscolata erkeğine de lavuk dersin şimdi sen.
ama: (bkz: butun anneler guzeldir)
ifade edilişi yanlış olan önermedir; zira gerçek değil, ifade edenin fikridir. Ayrıca bütün genellemeler gibi yanlış olandır. Subjektif bir düşünce; "bütün kadınlar" şeklinde genelleme yapılarak belirtilemez.
Kadın-erkek diye ayırmak alakasızdır kanımca, o yüzden iki cinsi içine alarak yorum yapmak gerekirse, gene de yanlış olan önermedir.
insandan, öznel fikir olduğu belirtilmediği sürece çirkin olarak bahsedilemez.
Malumunuz görecelidir, her insan güzeldir "birine" göre.
Daha bir kaç gün önce bütün kadınların güzel olduğunu savunmuştum. Şimdi bu başlık önüme düştü buna da hak veriyorum. Bütün insanlar güzel ve çirkin. Güzel veya çirkin. Her şey aynıysa güzel veya çirkin ayrımı yapamayız aslında.

Allahım dünyayı yok et.