bugün

entry'ler (169)

tayt giyen geniş basenli teşhirci kadın

erkeklerin bakışlarıyla tatmin olan, ego tazeleyen itici insan. nerede geniş basenli taytlı kadın görsem inadına bakmıyorum.

taytla koşuya çıkan evli kadın

kocası hakkında türlü dedikodular yaratan düşüncesiz insan. biraz düşünceli olsaydı eğer kocası hakkında "godoş" lafının yapılmasına sebebiyet vermezdi. bir de evlenmişsin yahu ne bu ateş.

altında tanga varken taytla koşuya çıkan kız

sevgilisi olsa adı godoş olurdu muhtemelen. lüks bir semtte yaşıyorum ankara'da ve ne yazık ki sayıları oldukça fazla buralarda. insan görünce kendi kendine düşünmüyor değil ya benim de sevgilim böyle teşhir etseydi diye.

evdeyim diyen sevgiliyle otobüste karşılaşmak

gerçekten elim bir hadise. daha dün başıma geldi. uzun uzun zaman sonra ilk defa otobüs kullanmak zorunda kaldım normalde hususi aracım vardır biraz da merak ettim acaba otobüsteki insanlar ne yerler, ne düşünürler, ne konuşurlar diye. keşke binmeseymişim. bütün gün mesajlaştığım sevgiliyle otobüste karşılatım.

halbuki evdeyim demişti.

sözlükte kaç tane yakışıklı erkek var

mini etekli bir kız arkadaşın şaşkınlık verici sorusu. sürekli sözlükten bahsediyorum çok zevkli, sen de gelsene filan diyorum direkt yüzüme bu soruyu sordu. ne diyeceğimi bilemedim sadece bilemiyorum türünde şeyler söyledim. halbuki ben de bir sözlük yazarıyım bu soruyu bana sorması gururumu incitti.

anadolu da yaşayan biriyle aynı ortama girmek

başkası adına utanmak diye bir deyim vardır ya işte bu deyimin kendisine vücut bulduğu ender anlardan biridir. hayatım boyunca bunun acısını çok yaşadım. bu garip olaya dahil oldum birçok kez. anadolu insanı artık evlerinde değil şehirlere akmış şehirlerin elit semtlerini işgal etmiş.

diş hekimine mini etekle giden evli kadın

amacının ne olduğu konusunda şüphelere gark eden garip insan. bu kadına kızmıyorum ben ya vallahi ben bu kadına kızmıyorum. ben bu kadının kocası olacak o sorumsuza kızıyorum.

file çorap giyen kızıl saçlı şişman kız

ankara'da sayıları oldukça fazla olmakla birlikte taksim'deki ucuz barlarda fakir erkeklere bira ısmarlatır aynı zamanda. kim neden böyle bir hatunla ilgilenir bilmem ama kızın tek derdi kendini tatmin etmek istemesidir. yoksa neden kızıl saç neden file çorap?

tamamen şişmanlığını gizleme çabası.

ankara soğuğunda mini etekle otobüs bekleyen kız

her ne kadar tercih ettiği kıyafet seçimini mantıklı bulmasam da yaşattığı seyir zevkiyle birçok insanın hayır duasını almıştır. ayrıca nedendir bilmiyorum ama söz konusu ankara soğuğu olunca ateşli bir insan hissi de veriyor mini eteğiyle.

siyah külotlu çorabın üstüne mini etek giymek

güzelliğinin farkında olan kadınların olayıdır. bunun dışında bir kadın çirkin olsa dahi çekici olur bu ikiliyle. harika görüntülere neden oluyor kısacası.

iş yerine tayt giyip gelen evli kadın

maksimum seviyede kapalı spor salonunda -ki sadece female olması koşuluyla- giyilebilecek kıyafetle iş yerine gelerek iş yerindeki bekar erkeklere nispet yapmayı tercih eden bir gözü dışarıda evli insan. yazık insan. kocası adına üzüldüğüm insan.

efendi gibi gelip işini yaptıktan sonra kocasının kucağına dönse ölür sanki!!1

uzun çizme giyen taytlı türk kızı

maalesef sayıları çok fazla ancak olmaması gereken kız tipidir çünkü türk kızı dediğimiz zaman akla minimum 32 beden basenli kadınlar geliyor aklımıza görüntü olarak iyi değil yani. yapmayın rica ediyorum.

selahaddin eyyubi

kendisi yemen arabı değil de kürt olsaydı gözüme uyku girmezdi çünkü insanların kürt olup olmamasıyla ilgili sorunlarım var. hastayım olum ben.

uzun yol otobüs yolculuğundan bir kızla sevişmek

bazıları için sadece fanteziyken bazı şanslı insaların deneyimlediğim güzel olay. çok zevkli bir şey ya. gerçekten insan böyle durumlarda keşke otobüse binmeden önce milli piyango alsaydım filan diyor.

seks yapmadığı gece seks hakkında konuşan yazar

maalesef boş bir insan. sorsan seks konusunda exper'dir, uzmandır. boş işlerle uğraştığını biri hatırlatmalı. şu an yanımda taş gibi hatun var ve birazdan ters düz edip becermek içten bile değil. yazık size.

tarihte ilk kadın orgazmını yaşayan kadın

şanslı insandır zira günümüzde çok az kadının nail olduğu bir olaya şahit oluyor. hadi benimle olsa gene neyse sokaktaki herhangi adamın da orgazm yaşatacağı gerçeği yok ki sonuç olarak.

sevgilisi kısa boylu olduğu için terk eden kız

dünya üzerinde belki afrika belki ortadoğu civarlarında yaşayan kadın tipi. ülkemizdeki türevlerine rastlamak insnaın canını sıkan en büyük hadiselerden biridir kuşkusuz.

kısa boylu erkeklerin takıntılı olması

tamamen saçmalık. bunun genlerle filan da alakası yok ben bilirim ki birçok uzun eşim dostum dünyanın en yüzeysel insanıdır. bir de takıntılı olmak nedense günümüzde negatif bir özellik olarak lanse ediliyor halbuki takıntılı adam kendinin farkındadır. uzun boylu olup yüzeysel olacağıma kendimin farkında olurum daha iyi.

uzun boylu erkeklerin genelde boş olması

uzunum ben yeaa düşüncesiyle hiçbir entelektüel kazanım elde edemeyen erkekleri özetleyen bir hadise. kısayım diye demiyorum cidden ne kadar uzun boylu tanıdıysam sürekli ufak kurnazlık peşinde koşan aptal insanlar oldu.

sevgilisi kendinden uzun erkek olmak

acı verici bir o kadar trajik bir olay. kendi adıma ne yapsam ne etsem bu durumla baş edemiyorum. sevgilim benden uzun ve ben onunla hiç mutlu değilim. şaka, şaka yatakta gayet iyi anlaşıyoruz. marx'ın dediği gibi zıtların birliği işte.