bugün

yazın esmer kışın beyaz tenli olmanızı sağlayan ten rengi.
bu ten rengine sahip insanlar en güzel bronzlaşan insanlardır.
zannımca söylendiğinde en çekici duran ten rengi. garip bir otoritesi var. buğday tenliyim ben dedin mi bitti, esmeri kumralı sarısı beyazı komple bitirdin.
tenlerin efendisidir. kendimden biliyorum.
sıcak şehirlerde rahatsız eden ten. antalya'da bu tene sahip olduğumdan yörenin michael jackson'ıyım.
her zaman hit ve her zaman diğerlerinden 5 adım önde ten rengidir.
daha yaz başlamadan esmerleşen, amele yanığı olmaya pek müsait ten rengi..
ne beyaz ne esmer orta karar ten.
kışın iyi güzeldir de yazın biraz bile güneşte kalınca insanı marsık gibi yapan ten rengidir. neyse ki beyaza dönmesi de kolaydır.
(bkz: iran)
Sahip olduğumu bile bu sene öğrendiğim fazladan uydurulmuş bi ten rengi.
Ten kokusu en güzel olan renktir.
Türk insanında görülen tendir. Kadınlari çekici gösteren ve en çok yakışan ten rengidir.
yeşil gözlerle inanılmaz giden ten.. bronz olunca da enfes ve pürüzsüz duruyor..
Erkekte karşı konulması zor özelliklerden.
Mevsimlere göre değişiklik gösteren ten rengidir.
Anlam veremiyorum, garip ve aynı zamanda güzeldir.
Yazın esmer oluyorsunuz, kışın teniniz açılıyor.
Bahar aylarında tam bu ten renginin adının hakkını veriyorsunuz.
bronzlaşmaya meyillidir. bütün günümü sokakta geçirdiğim çocukluk yıllarımda güneşte sararan saçlarımla beraber çingeneye benzememin yegane sebebidir.
(bkz: yulaf ten)
Benim ten rengim. Bazen beyaz bazen esmer. Ne olduğu belli değil. Bi de biraz sarımsı gibi.
Sahip olduğum ten rengidirve hiç memnun değilim keşke beyaz tenli olsaydım beyaz desem beyaz değilim esmer desem hiç değilim insanın ten rengini beyazlatan bir şey olsa da kullansam tek güzel yanı güneş görünce kapkara olmamak veya ıstakoz gibi kızarmamak hoş bi bronzluk oluyor ama ben onu da sevmiyorum.
benim ten rengim ve renkli gözle harika oluyor kıbs.
arada kalmış ne olacağına karar verememiş gruptur.
tek kelimeyle bayılırım. tabi sadece kadınlarda. böyle, altın gibi.
(bkz: Sand nigger)
böyle ibne gibin puşt gibin bir şey. ne beyaz ne esmer.