bugün

Kadın cinsine ait olanı makbuldür. Bi de köftesi var da konumuz o değil.
hangi şartlarda - den hariç anlamına geldiğini merak ettiğim bağlaç.
Trans X Turkey'in başlattığı kısa film yarışmasıdır.

trans x turkey herkesin katılabileceği, Türkiye'den tüm amatör ve profesyonellerin davetli olduğu, trans bireylere karşı nefret cinayetleri üzerine (1-3 dakikalık) bir kısa film yarışması düzenliyor. istediğin formatta - kurgu, belgesel, animasyon veya karışık formatta - filmini çek ve gönder. En yaratıcı ve orjinal olan 3 film ödüllendirilecek ve Türkiye çapında yapılacak olan tur süresince sergilenecek.
fakat,ama,lakin. (ing)
göte yakın yerden et yemem diyen ukalaların bilmedikleri lezzet.
tavuğun en lezzetli parçasıdır.
elektironik bölümü hepimiz butlere kaldık bute bırakaqn az muhterem çok göt veren hocalarımızı lütlen analarıyla analım...
bir fransız mobilya markasıdır. ikea gibi kalın, iyi organize edilmiş, hatta ikea'nınkiyle aynı şekilde tasarlanmış katalogları vardır. bugün dağıtıyorlardı, alırken tereddüt ettim, kadın bedava olduğunu söyledi. ürünleri de hemen hemen aynı. küçük bir araştırma yaptım, fransa'da ikea'ya "but" mu diyorlar dedim, yok yani, aynı ürünler, aynı şekilde farklı markalar altında satılmakta.
but'ın bir proposition olarak kullanımı hakkında çok güzel bir açıklama için:

http://www.bbc.co.uk/worl...learnit/learnitv161.shtml
put, put gibi guzel.
ingilizce'de fakat, ama anlamina gelen baglac.
bütçe uygulama talimatının kısaltmasıdır. Devlet dairelerinde çok kullanılan bir terimdir.
almancada aber olarak karsılık bulur.
fr. amaç, hedef
tavuğun en güzel yerlerinden biridir. diğeri için (bkz: kanat)
ing. ama
kalça ile diz arasında kalan uzuv.
güncel Önemli Başlıklar