1. 1.
  şiddetli bir kusma eylemini gerçekleştirirken ağızın yetersiz kalmasından mütevvelit çıkacak delik arayan kusmuğun en sonunda burun deliklerini keşfederek buradan tazyikli biçimde fışkırmasıdır.

  eylem bittikten sonra uzun süre koktuğunu hissedersiniz. burnunuzu karıştırıken domates kabuğu, yemek parçacıkları gibi bilumum gıdayı sümük ile birlikte çıkarırsınız ki bu ayrı bir mevzu. afiyet olsun...
  1 -1 ... doc dr c sinan sagiroglu
 2. 2.
  ağızdan s*çmaktan iyidir. sözlükte çok var caniiim.
  4 -1 ... ruhumorceyda
 3. 3.
  kola içerken gülme krizine girdiğinde de meydana gelen olay.
  2 ... papillon
 4. 4.
  koca agzin vucuttan cikmak isteyen yemek parcalarina yetmemesi durumunda devreye burundan kusmak girer, kiymali ya da doner gibi ufak seyler yemisseniz sumkururken bile kiyma parcaciklari cikar... igrenctir, burnunuz fena yanar.

  ama daha da igrenci o yemek parcalarinin burna giremeyecek kadar buyuk olmasi ve arkadan burnu tikamalaridir. boyle bir durumda 'kafam duzelince hallederim, sumkururum' falan diyip uyumayin, uyurken o parcalar oynayabilir ve nefes borunuzu vs tikayabilir, siz de olup gidersiniz, aman aman.
  boyle bir durumda yapilacak en mantikli sey bir hastaneye gidip kbb doktoruna gorunmektir, burnunuza ince, vakumlayan bir hortum sokar, parca gelene kadar da ittirir.. sonra paat, burnunuzdan normal yollarla cikmasi imkansiz buyuklukte yemek parcasi cikar, inanilmaz rahatlarsiniz.

  o yuzden burundan kusarken dikkat edin.
  -1 ... kuehles blondes
 5. 5.
  Hayatımda yaşadığım belkide en berbat şey kusmanın en ağırı bile olabilir.
  1 ... sakuya
 6. 6.
  çok berbat bir şeydir. Her nefeste kusmuğu hissedersiniz.
  ... hasta ruhlu ruh
 7. 7.
  ağız tatile çıktı heralde.
  2 ... ay ve gece
 8. 8.
  burundan gelen kuru fasulyeler tek tek sayılır.
  2 -1 ... kafam bir milyon
 9. 9.
  Fışkırır tarzda kusma eyleminde görülür. Bazı durumlarda anlamlıdır. Dikkat edilmeli.
  ... sakar medusa
 10. 10.
  çok şiddetli kusma durumlarında harbiden olabilen birşeydir.

  mide sıvısı burun bölgesini feci bir şekilde yakar, kusmmuk parçaları bölgede takılı kalacağından, sonrasında değişik değişik hapşırma olayları da vuku bulur. mide sıvısının, çok narin üst sdolunum yollarıyla temasından dolayı üst solunum yollarında saatlerce, tarifi imkansız acılar duyulacaktır.
  1 ... paganviodio