bugün

bursaspor taraftarının diyarbakırlı vatandaşlarımıza karşı faşistçe ve ırkçı tutumlarını unutup sırf anadolu klüplerine yalakalık olsun diye şampiyonluğun yakışmayacağı bir takımı destekleyen kalabalıktır.

ne yazık ki şunu belirtmeleyim ki eğer bu ülke'de barış isteniyorsa bursalı taraftarlar gibi topluluklara gereken cezayı vermeli ve gerekirse de bursaspor ligden düşürülmelidir. yoksa açılım falan yalan olur...
(bkz: iğrençsiniz ibneler) *
Başka takımların şampiyonluğunu isteyen sosyalistlerden 1 zerre farkı yoktur. Bari spora karıştırmayın şu işlerinizi.
bursasporluyum, gururluyum. olaya tek taraflı bakıp başlık parsellemektir. 34 oros..... ğunu alkışlayan, kendi evinde oynadığı maçlarda istiklal marşı' nı ıslıklayan piçler bunlar değil mi ? (hepsi olmasa da çoğu ) insanı öldürecek büyüklükte sahaya taş atan şerefsizler bunlar değil mi ? sonra da spora siyaseti karıştırmayın. siktir lan. değerlerimize açıkça küfredilecek; sonra biz susacaz. bursa diyarbakır elele hep beraber tirübüne. bunu mu diyecektik ? hayal görmeyin bre ibneler... ne güzel be... yapıştır faşisti...
faşist diye karşı tarafı suçlayıp, faşistliğin dik alasını yaparak, sporu siyasete alet eden zavallının tümcesi. asıl sizin gibi faşistleri atmalı... açılım mı ? açılmak mı istiyorsunuz ? açılın açılın uzaklara doğru açılın gözümüz görmesin sizin gibi faşistleri.
sahaya yumruk kadar taş atan ibneleri, istiklal marşını ıslıklayan piçleri destekleyeceğime, göte göt dediği için faşist suçlamasına maruz kalan bursasporu desteklerim.
devletin sırf oyalanacak bir uğraş bulsunlar diye süper lige belirli aralıklar ile çıkardığı diyarbakırspor'un taraftarı olarak; bursaspor ligden düşürülsün demek komedidir.
sadece bursada da değil bizim buralarda da göt'e göt denir.
(bkz: bursaspor ile açılım arasındaki bağlantı)
(bkz: kalitesiz siyaset yapmak)
bursaspor herhangi bir ideolojinin takımı değildir. benim gibi düşünen çoğu kişiye göre bursaspor sevgisi çoğu şeyin üstündedir. her maç açtığımız pankart gibi seni annem gibi sevdim.
'sarı yeşil kırmızı' atkısıyla stada gelen, sözlü tacizde bulunan, marşı ıslıklayan, kafam kadar taş fırlatan diyarbakırspor taraftarının yaptıkları yanında biz faşistiz abi. öyleyse faşistin allahı benim. hitlerim ben... *****
faşistlik ile alakası yoktur.

istikal marsını soylemeyen, pkk pacavrası acan adamlara küfü etmek neden faşistlik olsun lan ve evet bursaspor hakediyor bu şampiyonluğu!
o delikanlı diyarbakır taraftarı seneye bursaya gelsinde görelim.

bencevremden biliyorum emniyet müdürü diyarbakıra gidilmesine izin vermedi diye emniyet müdürü ile kavga edip 1 hafta hapiste yatan insanları.

evet bursaspor sampiyon olacak ve bu diyarbakır dahil tüm türkiye de kutlanacak.

anadolu kendi zaferini hep birlikte kutlayacak!

hemde karsıyakalısı, antalyalısı, sakaryalısıda kutlayacak.

faşistlik bu değildir. asıl bunu savunmak faşistliktir!
(bkz: gs li ve cim bomluların başı kel mi)
günümüzde ota b.ka faşist demenin moda olduğunu ispatlayan cümledir.

faşist diye yaftalanmaktan kendimi sorgulamaya başladım. *
--spoiler--
faşist güruh
--spoiler--

vs

--spoiler--
diyarbakırlı vatandaşlarımız
--spoiler--

hümanist uzay öküzlerinin sevgi pıtırcıklarını yiye yiye tezeklik dışkı bırakması sonucu, kendi faşistliklerini görmeden faşisidik tanımlamalarla karşı karşıya bıraktığı insanlardır.

(bkz: buyrun benim)

Edit: Ha bi ara küfür açılımı vardı, sözlükte terörist veya faşist cümleleri yasaklanmıştı nooldu onlara?
elmayla armutu birbirine karıştırmaktan öte gidemeyen yazar söylemi. evet olaylar olmuştur, haksızlık da yapılmıştır diyarbakıra bana göre. ülkede olmayan adalet anlayışı ve hoşgörü elbet birgün yerli yerince oturunca bunlar çözülür. ne diyarbaır pkk lı olur ne de bursa faşist. bir anadolu takımının şampiyon olma durumu ise farklıdır bence. doğma büyüme bursalı ölümüne beşiktaşlıyım ama bu ülkede üç büyüklerin hegomanyasından sıkıldım ve bu sezon son haftaya kalmadan bursasporun şampiyon olmasını gönülden istiyorum. (bkz: şampiyon bursa)
(bkz: şampiyon bursaspor)
(bkz: celtic spor)

bursaspor'un şampiyon olması halinde celtic formalarının satışında patlama olacaktır.
bir başka zeka özürlü örnektir. diyarbakır sporlular hem kürtçülük hem pkkcılık yapınca makul bursasporlular buna tepki verince faşist oluyorlar .

işte bölücü faşist ırkçı şoven kürtçülüğün gerçek yüzüdür.
bir anadolu takımının şampiyon olmasını isterim, sivasspor'un şampiyon olmasınıda çok istedim, sivasta türkiye'nin doğu illerinden birisi yani, şimdide şampiyonluğa en yakın takım bursaspor mu destekliyorum kardeşim, halada diyorum ki türkiyede bir anadolu takımı şampiyon olsun.
sırf bazı böceklere inat olsun diyen desteklediğim güruhtur.
bu aralar geometrik bir şekilde artış göstermekteler.
diyarbakır (amed) maçının ardından boyunlarına bursaspor atkısını dolayıp sokaklarda okullarda dolaşan faşizme gönül vermiş güruhtur.
ağzından salyalar saçarak "bursa ligden düşürülsün" diyen faşistlerden on kere bin kere yüz bin kere daha demokrat olan "güruh"tur.

ülkenin kanını emen kenelere ve milletin bağrında büyüyen bu habis urlara karşı sanki fazla demokrat davrandık.

yaptıkları hainliklerle diyarbakır'lı kardeşlerimizin bile canını yakan alçaklara lanet olsun. o bölgeyi temsil ettiğini söyleyip bölgedeki yurttaşlarımıza 30 yıldır cehennem azabı çektirenlere lanet olsun.

yanılıyor muyum arkadaşlar?
sayıları bir hayli fazladır ve bu sayı bir çığ gibi büyümektedir. bursanın şampiyonluğunu isteyenleri faşist olarak yaftalamaktaki amaç, bu başarıyı siyasetin çirkin yüzü ile gölgelemekten başka amaç taşımamaktadır. evet, diyarbakır maçında tribünlerin bir kısmı 'pkk dışarı' sloganları atmıştır ancak bu sadece kendini türk hisseden ve pkk ile yandaşlarının ülkeye verdiği zararlardan tiksinmiş olan insanların nefretinin dışavurumudur.
olayları ilk başlatan bursaspordur diyarbakırda suçludur fakat bursa olayı ilk ateşleyen taraf olmuştur bu arada taraftarların yaptığı saçmalık takımlara mal edilmesin buna faşistlikte dahil.