bugün

bu olasılık hali hazırda mevcuttur. bir galatasaraylı olarak söylüorum, umarımda olurlar ama önemli olan bu değil. önemli olan sivasspor olmamak. iki yıl başa güreşim sonra "bu sene sivas düşer" dedittirmemek.
daha iyisi için: bursaspor ve kayserisporun şampiyonluk çekişmesi.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı bursalılar)
çok iyi olur. lig renklenir bir kere. özellikle sercan herkesi geçip topu auta atmaktan vazgeçerse gerçekleşebilir.
bursaspor'un sadece gönüllerin şampiyonu olmasıdır.

Zamanında Manisa da ilk devreyi lider kapattı ama 2. devre ne haldeydiler. ilk devreyi değil, son devreyi lider kapatmak önemlidir.
bu olasılık mevcut filan değildir bünyesinde barındırdığı ali tandoğan , zapo , hüseyin , sercan , turgay , ozan ipek vs gibi adamlarla ve de bunların başında ertuğrul sağlam ile ancak ikincilik ve altını zorlayabilecek kapasiteye sahiptir bursaspor , fenerbahçe , galatasaray , beşiktaş ve hatta trabzonspor lige havlu atmadığı sürece bursaspor un şampiyon olması hayaldir ki bu sene lige havlu atan takım da yok şu puan durumuna bakarsak.

bir anadolu klübünün zirve için mücadele ediyor olmasından inanın ben de mutlu oluyorum ama bir yanda da elano lu kewell lı baros lu delgado bobo ernst li alex özer güizalı*( bu şaka ) üç büyükler var yapmayın etmeyin gözünüzü seviyim .
(bkz: ertuğruldan masallar)
anlamamakta ısrar eden bazı arkadaşlar için tekrar yazıyorum. bu olay sadece oynanan futbol açısından bakarsak en az fb, gs ya da bjk nin şampiyon olması kadar muhtemeldir.
kadro kalitesine gelince rüştü ve leo franconun tartışıldığı bir ülkede ivankov kaliteli bir kalecidir. sabri ve ibrahim toramanın sağ bek oynadığı ligde de ali tandoğan milli takımlık adamdır. zapo ve ömer de şu ana kadar oynadıkları maçlarda büyük takım defanslarına göre daha az hatalı oynamışlardır. sercan, volkan şen ve turgay da üç büyüklerin bir ara izlediği adamlardır. ozan ipek de ekrem dağ gibi ya da aydın gibi isimlerin 2-3 katı iyi bir oyuncudur eğer izlerseniz. ayrıca şampiyonluk sadece kadroyla olsaydı real madrid her sene şampiyon olurdu. eğer bursaspor şampiyon olamazsa bu kesinlikle kadro farkından olmayacaktır.
ayrıca daha önce de yazıldığı halde tekrar yazma gereği duydum. bu taraftar bu takım şampiyon olsa onu daha fazla sevecek değildir. ikinci ligde orta sıralardayken bile stadı tamamen dolduran bu taraftar için başarı vya başarısızlık ölçü değildir. sadece bursalı olup da bursasporu tutmayanları tekrar bursa taraftarı yapabilme ihtimali vardır.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
bir sivasspor ve galatasaray taraftarı olarak gönülden istediğim şey.

olsun lan bursayla hiçbir alakam yok ama hak ediyorsa olsun!
fenerli olamama rağmen geçen sene sivasın olmasını istediğim gibi bu senede bursanın şampiyon olmasını gönülden istiyorum.
sadece istanbul takımlarıyla oynanmıyor bu lig artık bunu federasyonunda anlaması lazım.
ama olmaz geçen sene sivasa çelmeyi taktıkları gibi bu senede bursaya takarlar.
futbolla ilgilerinin sadece skorlara bakmakla sınırlı olanların yorum yapamayacağı yapsa da kaale alınmayacağı hadise.
edit: bak hala anlamadılar...
ha ha ha ha ha hi hu ho ha ha ha. and i thought my jokes were bad.

(bkz: joker)

olabiliyorsa olsun. orası ayrı mevzu.
imkansızdır, yaptırmazlar. istanbul medyası ne yazacak o zaman, havuz gelirleri nasıl pay edilecek? bu ligde bursa gibi bir takımın şampiyon olması çok zor. olursa bir şeylerin yoluna girdiğini gösterir bu olağan dışı olay. hani hak, hukuk, adalet falan diyorlar ya.
bursaspor'un hak ettiği şampiyonluğa ulaşması durumudur.

bir göztepeli olarak gönülden istediğim olaydır.
olması imkansız bir durumdur.
aha buraya yazıyorum; türkiyede 3 büyükler dışında kimseyi şampiyon yapmazlar.
bakın olamaz demiyorum; " yapmazlar "
Türkiye birinci liginde ilk defa olacak olan olaydır.
herkes haddini bilecek ütopyadır hayret birşey.
olamaz, bakın yaptırmazlar demiyorum, olamaz.
(bkz: sezon sonu göte girebilecek entryler)
bir imkansızın gercek olmasıdır. ama olursa da super olur.
tarihteki 5. farklı şampiyonu belirleyecektir. bursa şehri izmir ve ankara gibi çok takıma sahip olmadığı için diğerlerine göre bir adım öndedir.

ütopya değildir, fb, gs ve bjk nin küme düşmesinden milyon kere daha yüksek bir ihtimaldir. dürüst olmak gerekirse.
imkansıza yakındır.
bursaspor şu an oynadığı futbolla 3 büyükler kadar şampiyonluğu hakeden bir takım. bursa şehri şampiyonluğu kaldırabilecek bir şehir. ama malesef bu ülkede pastanın en büyük dilimini futbol oynayana, şampiyonluğu hakedene değil lobisi olan istanbul takımlarına verirler. futbolun yönetiminde köklü değişiklikler olmadıkça bursa ya da başka bir anadolu takımı şampiyon olamaz. umarım yanılırım.
ankaranın sokaklara döküleceği andır.
(bkz: bursankara)
rıdvan dilmen'in de fenerbahçe maçından sonra dile getirdiği olasılık.
güncel Önemli Başlıklar