bugün

ALLAH belanızı versin lan artık, yeter ağır küfür edeceğim, hiç mi insanlık kalmadı şu dünya mezrasında.
Olayın failleri Kürt değildir.

Faşistler çok üzülmüştür şimdi.
Orospu çocukluğu değildir, bu isimlendiremediğim daha öte bir şeydir.
(bkz: Bursa dan adam çıksa ibnesi meşhur olmazdı)
Ekonomik çöküntü, ahlaki çöküntüyü ve en sonunda sosyal çöküntüyü de beraberinde getirir. Bir toplumun yok oluşu da böyle başlar.

Akp döneminde ekonomisi yıkılan milletimizde eskiden suç bilinen seyler de suç sayılmamaya başlandı. Evsiz çocukların baklava çalıp cezalandırılması ayıplandı bırakın çalsınlar dendi, Soma da tarihin en büyük maden faciası olduğunda hiyerarşik amir olduğu icin istifa etmesi gereken bakan çıkıp '3 gündür ayni gömleği giyiyorum' dedi. Ayakkabı kutularından para çıktığında ve hükümet üyelerinin ses kayıtları çıktığında daha hiçbir kanıt yokken hiçbir inkar hile yokken birileri 'yalandır montajdır cemaatin oyunudur' dediler. Erdoğan çıkıp evet ben çaldım dese yok ya dememiştir diyeceklerdi. Ya da evet çaldım ama sor bakalım niye çaldım deseydi ne dese kabul ederdi bu insanlar.

işte toplumun ahlak anlayışı bu kadar kısa bir sürede bu kadar gözle görülür şekilde değişti.

Eskiden bir kıza tecavuz edilince abisi tecavuzcuyu öldürür ve namusunu temizleyip göğsünü gere gere hapse girerdi. Bugün artık tecavuz sıradan oldu. Buna alıştık. Ardından çocuklara tecavuz başladı. Bunlara da alıştık. Sonra da engellilere ve yaşlılara başladı. Şuan bunlara da alışmak üzereyiz ve yakında toplu tecavuzlere de alışacağız.

Sosyal çöküntü had safhada. işte bu yüzden bir gün hayalim bu ülkenin devlet başkanı olmak ama öncesinde ise şuanki adıyla aile ve sosyal politikalar bakanlığını yapmak. Çünkü bu sosyal çöküntüyü engellemek gerek.
geleceğin ak çomarlarının yaptığı iştir.
canina yandigim turkiyenin liseleri cinsel acikla tutusan abazalarla dolu.
hadım gelsin idam gelsin ama ne gelecekse bir an önce gelsin.
tengir'in öve öve bitiremediği memleketinde yaşanmış.

allah islah etsin bu insanları. idam için yasa tasarısı sunulmalı.
imanından ödün vermeyen bursalı gardaşlarımızın yaptığıdır.
sadece bu davaya bakan savcının ve vereceği cezanın dikkatle izlenmesi gerekiyor. onun dışında herhangi bir küfür etmeyeceğim, bela okumayacağım.

çünkü ciddi anlamda bu olaylardan ziyade savcııların verdikleri rezil kararlar daha çok midemi bulandırıyor.
Bu gidişle herkes cezayı kendi kesecek.
Şeytan var şeytan. Size gerek yok!
Dur bakalım daha neler görecek bu elf gözlerim? Başımıza taş yağacak taş!
yasasııııın engelli bu kimseye diyemez.
bizde zaten acizin itin önde gideniyiz pipimiz var beynimizin olmasına gerek yok.hadi yumulalım.belki sonrada öldürürüz.
elbette bir insanın veya bir zümrenin yaptığı olay bir toplumun tümüne mâl edilemez ama ülkemden umudum kesiliyor giderek. yüzde 99'u müslüman olan bir ülke düşünün yahu, türkiye. tabiiki bu bir din suçu değil insanlık suçudur. bir insan bunu yapmamalıdır müslüman bir insan hiç yapmamalıdır. böyle bir ülkede nasıl bir insan ki, genç bir kadın yürüyüş yaparken tüm avrupayı geçiyor başına bir şey gelmiyor da türkiye'ye gelince tecavüze uğrayıp öldürülüyor? ya da nasıl imanlı bir ülke ki bu 16 aylık bebeklere tecavüz ediliyor? Eğer biz gelişmekte olan bir ülkeysek duralım lütfen gelişmeyelim medeni olmayalm, mehmet akif bunu çok önce söyledi: medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar .
Bu insanlara suçu kesinleştikten sonra ceza verilmemesi lazım. Onlara direkt olarak insan olmaktan yaşamaktan men verilmesi lazım. Zaten teorik olarak yaşıyor, nefes alıp veriyor olsalar bile iç dünyalarının bitik olduğundan eminim. Bir sivrisinek bu adamlardan daha değerli. Bunları idam edip hem toplumu hem kendilerini kurtarmak gerekir.

dipnot:tabi ki suçu yüzde yüz kanıtlanmış olanlar.
idam şart. Hadım yetmez. idamda rahmet var. Allahın rızası var. Beslemeyin köpekleri şeyinden asın. Suçlulara Acımayın yoksa acınacak hâle gelirsiniz. Tecavüzcüye katile merhamet edilmez. Bu zalimliktir.
O.çocuğu demiyeceğim zira onların da bir yerden sonra onuru vardır,afedersiniz ama bunlar piç kurusu.
Şaşırmadığım durum. Bursa'da normal bunlar.
Kız bağırmadı der serbest kalırlar. iki ay önce zihinsel engelli 25 yaşında bir kıza 5 orospu çocuğu camide tecavüz ettiğinde sonuç öyle olmuştu.
Gerçekse soyunuz sopunuz kurusun.
Güzide şehriniz Bursa’ya yakışmamış lol.
islam’a göre namaz kılıp oruç tutunca telafi edildiği inanışına göre kimsenin aldırış etmemesi durumu, ta ki başına karısına kızına kapalı olduğu halde laf gelene kadar..