bugün

delikanlılıktır. her nekadar sular durulmuş gibi gözükse de hala beşiktaş taraftarı o tribünlere giremiyorsa o atkıda takılmamalıdır.

(bkz: texas)
bursa'da bursaspor taraftarı kadar beşiktaş taraftarı olduğu için yapılması pek de taşak istemeyen olaydır. en son beşiktaş t-shirtlü 14 yaşında bir çocuğa 20 kişi saldırıp, çocuğun üzerinden t-shirtü çıkarmışlıkları vardı.
eskişehirde herhangi bir 4 büyüğün veya diğer takımların atkısıyla gezmek kadar zor olacağını düşündüğüm eylem zira o atkı kıvrılıp göte girebilir, aman dikkat diyoruz.
beşiktaşımın ankara, izmir, edirne, adana, gaziantep ve bursa gibi güzide şehirlerde önemli bir taraftar kitlesi mevcuttur.

bursalı kardeşlerime duyrulur...
serserilikten başka bişey değildir. orda okudum üniversiteyi atkımıda bi beşiktas çocugu olarak nadiren çıkarıyodum boynumda. herkes biliyodu beşiktasta oturan bir beşiktaşlı oldugumu. hee diyosanız kolay lokma bulup çakallar gibi üstüne gideriz onu yapabilirsiniz bişey diyemem. ama aslanlar gibi bitirdim okulumu. ne mutlu beşiktaşlıyım diyene, korkusuzca.
(bkz: bi cikim olmaz). şampiyonluğu bizim sayemizde aldılar, oyle dolaşan birini gördüğünde teşekkür etmeleri lazım.

not: beşiktaşlıyımdır.
göt ister...
Kendi mahalleniz değilse göt isteyen eylemdir.
(bkz: Bursanın yarısını beşiktaşlı sana mal)
geçenler de yaptığım ama hiç bir kimsenin karışmadığı durumdur.
ölümlerden ölüm olarak texaslı tarafından öldürülmeyi beğenmektir. Tercih meselesidir. Sonuçta hepimiz toprak olacağız, değil mi? Var mı ben hava olacağım diyen? Tamam o zaman dağılabilirsiniz.
(bkz: karsta erzurumspor atıkısı ile gezmek)
Sakın yanlış anlama ! Zor gezersin !
sadece hayali kurulabilir.can güvenliği açısından oldukça tehlikeli bir durumdur.
çok alengirli bi' atraksiyon değildir zira iki gün önceki iki günlük çekirge-kervansaray otel ziyaretimiz esnasında abimle gaza gelip tamamen deneyip görme amaçlı beşiktaş formaları giyip çarşıda saatlerce dolaşmışlığımız oldu. bi' kaç bursaspor taraftarı ile gözgöze gelme hadisesi dışında hiç bi' atraksiyon olmadı. halbuse yanımıza korumalarımızı dahi almamıştık. enteresan değil mi?
dünkü olaylardan sonra che tişörtüyle ülkü oağına girmeye benzer.
cami duvarına işemedir bu.
bursalı bazı holigan orospu çocuklarının bu kişiye saldıracağının göstergesidir. not:bjkli değilim.
Vay yavrum, büyümüşte semtinde formasıyla dolaşanları taciz edermiş. Ha benim kuzuma, ha benim yavruma...
Bir yere kadar mümkündü aslında da, dünkü maçtan sonra salaklıktır. Mallıktır. intihar sebebidir. Ha gelin görükle de gezin sevgili beşiktaşlılar, ya da ne bileyim mudanya da falan. Ama aklınız varsa, heykele, altıparmağa,setbaşına, kısaca osmangazisınırları etrafında pek dolaşmayın.

diğer yerler içinde yüzde yüz garanti vermiyorum.

Aynı şey, Bursasporlular için beşiktaş semtinde de geçerlidir tabi ki.

Bunu bu hale sizler getirdiniz. Futbolu terör malzemesi yapan bütün holiganların allah belasını versin.
her yerde dolaşın ama heykele öyle gelmeyin. ağlarım bak.*
memleketlerini hakkaten texas zannedenlerce yapılamayacağı iddia edilen eylem.
(bkz: selam soluk benizliler) *
BURSA DEPLASMANINA GiDECEK BEŞiKTAŞ TARAFTARININ YAPACAĞI EYLEM OLACAKTIR BiRKAÇ AY SONRA..
Duruma bağlı...

Misal maç günü beşiktaş forması ile zafer-atıcılar taraflarında dolanan kişi"ler" görebilirsiniz. O mahallenin çocuklarıdır bunlar ve harbi harbi sıyrıktır o yüzden rahat dolaşırlar.
Hiçbir sıkıntı yaratmayacak olan durumdur . Türkiye'de her yerde gezebilirsiniz ama bir yer hariç o da TRABZONdur.
Neymiş beşiktaş çarşıda ibneliğine bursaspor atkısıyla gezmiş kimse bişey yapamamışmış. Ulan tenya siklememişler seni. Kim ne yapsın senin boynundaki boklu atkıyı amk. Aşın olum artık bunları. Heriflerin övündüğü şeye bak amk.