bugün

kurnaz yazar.

tıp okuyan birine sorusu varmış, ekşi sözlük şifremi isteyip beni kekleyeceğini sandı.
olum biz bu numaraları iyi biliriz, kıdemli inciciyim ben.
(#23890782)

girdiği entryler okunası, doğruları söyleyen yazar. her doğruyu söyleyen yazar gibi tepki görecek olan, fakat asla vazgeçmemesi gereken büyük yazar!
Çaylak olduğum için kendisine merhaba diyemediğim yazar.
Nickine bayildigim yazar.
geç olsa da keşf ettik güzel yazıyor sümüklü dayı.
güzel nick almış yazar.
(#20680770) yazar önce entrysiyle sonra nickiyle yarmıştır.
anlatma yeteneğine sahip olan bir yazardır, hoşgelmiş.

kıymetini bilin lan siz de ibneler, küstürmeyin adamı.
(bkz: #19788450) seni de yerler yazarı.
(#18285059) genel itibariyle çok komik bir giri olmasa da şu diyolog kahkaha attırmıştır;

--spoiler--
zenci: who is this moron?
çeviri: kim bu yakışıklı?
kız arkadaşım: o benim sevdiğim, rüyalarımın erkeği, hayatımın anlamı.
çeviri: some friends of mine. actually, i don't know him so much. such a looser!
--spoiler--
çok düzgün bir adam, kompleksiz, kendine güvenen ve dürüst. muhabbeti de düzgün olan nadir sözlük erkeklerindendir. arkadaşım olduğu için mutluyum.
doğum günü kutlu olasıca yazarıdır. kendisine yüce allah'tan mutlu bir ömür ve koli koli peçete diliyoruz.
doğuştan grip olan sümüklü böcektir,çok nettir,gerçektir.
adamın dibi yazar.
kankacılık oynamayan yazar. itü' de oyanamazdı burda da oynamaz. adam bir defa hak bilir edep bilir. ayrıca istihbarat gibi adamdır. yani komple istihbarat.
aynı zamanda kalbi pırlanta olan kardeşimiz.
doğruları söylediği için salça karakterlerle bulaşmak zorunda kalmış yazar.

bakın; birilerinin nick altına gelip 'oyhhhşşş memeleri, zeytin yerim. hüplerim' gibi sığlıklarla alakasız bir şekilde saldırırsanız ve o kişinin kadın kimliğini öne çıkararak ardından çakal sürüsüyle hareket ederseniz, birileri de çıkar bunu söyler, ha işine gelmez meriç dersin, susturup sındırmaya çalışırsın ki, diğerleri de aynı şeyi yapmasın, senin horozluk ettiğin çöplükte, ibiğini koparmasın diye.

yiyemeyeceğiniz boku avuçlamayınız.

madem bir bok yediniz, o lafları işiteceksiniz.
(bkz: lady luck/#17718492)

şu entry'si beni çok şaşırtmıştır açıkçası. özellikle "uludağ sözlük'teki, dilbilgisi kurallarından bihaber, troll olmayı bile becerebilecek zihinsel kapasitesi olmayan ezikleri ayar manyağı edecek..." kısmı. ulan sen kimsin de, benim entry'lerimi referans alarak, kendi çapında böyle cümleler kurabiliyorsun? "dilbilgisi kuralları" diyor bi' de paşam. şöyle bir inceleyeyim dedim de profilini, "ne yazar, ne okur" bu adam deyu, "hakettiği" gibi bi' kalıp kullanmış tuncay şanlı hakkında girmiş olduğu bi' entry'de... sonra da bıraktım zaten kendi haline garibanı. bırak sen meriçlik yapmayı da, hak ettiğini yaşa liselim.
(bkz: yukarıda sikiş var)
(bkz: sus ve sessizce izle)
meriç'tir kendisi. ulan o değil de, bu liseli piçler ne ara bu kadar büyüdü de abilerine caka satar oldular anlamış değilim. bunların hepsini üst üste koyup sikeceksin. liselilerden bahsediyorum tabii.
son derece eğlenceli bir insandır, insanın kanını kaynatır.
severiz.
adamın dibidir.
nicki çok şirin olan yazar.
Duyarli bir yazar. Itu'den falan dediler. Bilmem gecmisini sadece yeni bir renk getircektir buraya.
sevdiğim saydığım, yardım sever değerli arkadaşım.

hele son yardımı muhteşemdi, kendisine çok teşekkür ederim.