bugün

gülümseten bir nicke sahip olan yazar.
epeydir tanırım itü' den, çok kaliteli adamdır. baktım uçmuş bugün itü' den.

o değil de çitilmedik bi uludağ sözlük kaldıydı birader sen geldin sıra uludağ ı mı çiticez? asdfghj

not: çitmek ne lan?

not2: sözlüğü sallar bu adam.
(bkz: #17087140)
ah canım kıyamam sana ben.
(bkz: #17080102) beyoğlunda çapkınlığa bile çıkıyoruz.

gel rus git rus öyle böyle değil. asdfgh***
duyarlı ve yardım sever bir yazar.
yaratıcı nicke sahip yazar.
(bkz: nefessiz öper)

iyi tanırım eski playboylardan kaç kişi kaldık ki zaten! yeni yetme veletler hala cam de göğüs show derdinde of ulan of.
yazdıklarıyla çelişen yazar. O kadar mesaj attım arkasından hala bana sizli bizli muhabbet yapıyo hatta onu da yapmıyo. Bilgilendiriyo sadece sordugum konularda. Asılma gırısımlerım hep yarım. Böyle bi mesefa bi resmiyet falan saskınlıklarla tebrik koyuyorum.

Yoksa ben nefes almıyo muyum???
kuru peçetesi olmayan böcektir.
itü sözlük patentli iyi bir yazar. orada değerini bilmediler boşver, hoş geldin gardaşşş. *
eve iş getirir.
yanlış girinin döndüğü kişidir.
ablasi kiz bulucakmis bu yazara, öyle duyduk.
(bkz: #17238510) görsel
an itibari ile power türk izleyip entry giren yazar.
(bkz: #17280694) takdire şayan bir benzetme ile eğlendirmiştir.
sevdiğim saydığım, yardım sever değerli arkadaşım.

hele son yardımı muhteşemdi, kendisine çok teşekkür ederim.
Duyarli bir yazar. Itu'den falan dediler. Bilmem gecmisini sadece yeni bir renk getircektir buraya.
nicki çok şirin olan yazar.
adamın dibidir.
son derece eğlenceli bir insandır, insanın kanını kaynatır.
severiz.
meriç'tir kendisi. ulan o değil de, bu liseli piçler ne ara bu kadar büyüdü de abilerine caka satar oldular anlamış değilim. bunların hepsini üst üste koyup sikeceksin. liselilerden bahsediyorum tabii.
(bkz: yukarıda sikiş var)
(bkz: sus ve sessizce izle)
(bkz: lady luck/#17718492)

şu entry'si beni çok şaşırtmıştır açıkçası. özellikle "uludağ sözlük'teki, dilbilgisi kurallarından bihaber, troll olmayı bile becerebilecek zihinsel kapasitesi olmayan ezikleri ayar manyağı edecek..." kısmı. ulan sen kimsin de, benim entry'lerimi referans alarak, kendi çapında böyle cümleler kurabiliyorsun? "dilbilgisi kuralları" diyor bi' de paşam. şöyle bir inceleyeyim dedim de profilini, "ne yazar, ne okur" bu adam deyu, "hakettiği" gibi bi' kalıp kullanmış tuncay şanlı hakkında girmiş olduğu bi' entry'de... sonra da bıraktım zaten kendi haline garibanı. bırak sen meriçlik yapmayı da, hak ettiğini yaşa liselim.
doğruları söylediği için salça karakterlerle bulaşmak zorunda kalmış yazar.

bakın; birilerinin nick altına gelip 'oyhhhşşş memeleri, zeytin yerim. hüplerim' gibi sığlıklarla alakasız bir şekilde saldırırsanız ve o kişinin kadın kimliğini öne çıkararak ardından çakal sürüsüyle hareket ederseniz, birileri de çıkar bunu söyler, ha işine gelmez meriç dersin, susturup sındırmaya çalışırsın ki, diğerleri de aynı şeyi yapmasın, senin horozluk ettiğin çöplükte, ibiğini koparmasın diye.

yiyemeyeceğiniz boku avuçlamayınız.

madem bir bok yediniz, o lafları işiteceksiniz.