sabahın sekizinde, üçlü sistem dedikleri; üç ayrı kaba su doldurup temizlik yapıldıktan sonra el değmemiş o suları lavaboya döken insanların oluşturduğu, kimseninde çıkıp "yahu arkadaş bu nedir?" demediği gitmenizi tavsiye etmediğim kuruluş...
Önceleri abarttığı sos politikasını değiştirip en sonunda pintiliği oha dedirttiren ve rench sosu promosyon olarak vermeyen firmadır. Tebrikler burger 3 kuruşluk işlerle tüketicinin gözünde imajını zedeleyen firmadır.
düzenleme: aramızda burger king hissedarları mı var? (bkz: eksiler beni yıldıramaz)
bayat tavuk kralığı .
ballı hardalı artık bedava verdip beni mutlu eden ama kolayı her seferinde buzsuz istememe rağmen indına buzları dolduran yer.
soslarınında paralı olmasından sonra imaj olarak zedelenmiş mekandır düşünüldüğü zaman hamburger bildiğimiz hamburgerdir gidenlerin çoğu sosları için gidiyordur işin garibi amerika'da ki gibi 20 çeşit sosu varmış da bundan dolayı paralı yapmaktadır sosları, parasında değilim de sos çeşidi çok az be abi.
2-3 ayda bir acılı whopper cheese tadılabilecek mekan. onun dışında uğramaya pek gerek yoktur. zaten bir ayağımız çukurda; kolesterol molesterol. neme lazım. öhhö..öhhö..
evlere servis olayını yüzüne gözüne bulaştırmış fesfutçu.

öğlen yiyeceğim big king xxl'ı doya doya yiyebilmek için, sabah kahvaltısını her zamankinin 1/4'ü kadar yiyip geçiştirmiş, öğlen arasına yarım saat kala siparişi vermiş, anası güne gitmiş çocuklar gibi hamburgeri beklerken guruldayan karnım; sipariş vereli 1 saat olduğunu ve o aşşağılık herifleri arayıp hamburgerimin nerede kaldığını sor diyordu.

1,5 saat sonra patatesleri lastik, köftesinin yağının donmuş, içeceğin gazı kaçmış geldi. telefon açıp durumu bildirdiğim problem çözme ve analitik düşünme yeteneği kuvvetli yetkilinin önerisi geldi: "siparişinize hiç dokunmayın. ben size yenisini göndermeleri için talimat veriyorum."

3 km'lik mesafeden 2 saatte gelen siparişin yenisinin gelmesini beklemek için bir 2 saat daha beklemeye cesaret edemedim ve yedim.

burger king ateş seni çağırıyor bizi değil.
yakında samsun'a çok güzel bi yerde şubesi açılacak olan mekan.
son zamanlarda kaliiteyi iyice bozmuştur. yanık burgerler, ücretli barbekü soslar, pişmemiş burgerler, artan fiyatlar ve rezalet bir eve servis ile hayal kırıklığına uğratmıştır bizleri.
burger king olsun, mcdonalds olsun ,değil yemek yemek ,önünden gecmek bile midemi bulandırmaya yetiyor.yanından gecerken o yag kokusu yüzünden midemin, nolur sakın yeme diye yalvardıgını duyar gibi oluyorum.
gordion avm'de çalışırken, mc donald's la hep kıyasladığım ve hep daha çok müşterisi olduğuna inandığım fast food şirketi. sebep olarak iki menüyü çok ucuza satıyor olmaları olabilir
hiç çıkmak istemediğim mekandır kendileri. acı ve ranch sosu yok mudur insanı baştan çıkartır.
(bkz: bulgar gralı) diye söylenmesi hoş olan dükkan.
buffalo sosunu annanemin tarhanasının tadına benzettiğim lakin diğer soslarının hayranı olduğum mekan.
mcdonalds'ı her alanda geçen fast food mekanı.
kolası buzsuz istendiğinde gayet asitlidir.
kolanın 3te 1ine buz koyuyorlar onun için asitsiz oluyor crispy chicken inanılmaz güzel birşey bir de extra cheese eklerseniz mükemmel bir lezzet oluşturuyor

(bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)
pepsi'yi bırakıp coca cola'ya geçmediği müddetçe asitsiz kola sorununu çözemeyecektir.
elma dilim patatesleri çok kötüdür. normal patatesleri de kfc ninki kadar iyi değildir. ama gel gör ki chickenburger ve steakhouse burger i için ölünür, ölünür.

ekleme: bilkent/real şubesinde soslar için 50 kuruş alınmaktadır. 25 kuruş değil mi sosları yaa!
bu hafta içinde 3 kez tüm türkiyedeki paket servis sistemleri çöken zincir restoran. mcdonald's ve kfc bayram ediyor vallahi..
En son halkası Manisa'da açılacaktır .
izmir/alsancaktaki alt kattaki zemini müthiş kaygan olan ve düşmeme neden veren işletme.
ama yaptıkları oyuncaklarda bu arada on numaraydı
kesinlikle hayır diyemediğim lezzetlerin mekanı. arkadaş en haz etmediğim adam bile gelip hadi burgerda yemek yiyelim dese dayanamayıp evet diyorum ve karşısında onun saçmalıklarını dinlerken salyalarımı akıta akıta gömülüyorum. ateş beni çok feci çağırıyor.
insanların ayakta kendi yemeklerini kendilerinin aldığı hiç bir şekilde lezzet yönünden tatmin edici olmayan genelde güzel ablaların takıldığı ki eğer bir erkek varsa zorla gitmiştir yada(yadasını söylemek istemiyorum)ancak dünya para verip bişeyler alınıp karnın aç kalktığın amerikan meşeili fast foot ziciri.
steakhouse burger ile beni benden alan restoran..