(bkz: burger türk)
hot wrap gibi mükemmel bir lezzeti olan restoran. içecek markası hariç kötü hiçbir şeyi yoktur.
dondurmalı apple pie
Eve sipariş verdiğimde,big mac menünün yanında kese kağıdının içinden post makinesi çıkan fast food *
yapılan yeni zamlarla beraber artık fiyatlarıyla kendisine elveda dedirtendir.

eskiden kontörlere her ay zam yapılır ve ruhumuz duymazdı, kimse detayları sorgulamazdı. ben burger king'i uzun zamandır zamlarının takibindeyim ve ben ya da çevremdekilerin tepkisi, bu ücretlendirmeler neticesinde düşünceleri, arkasından el sallamak günümüz koşullarında. sabancının oğlu da olsam israf yaparken karın doyuramam.

xxl büyük seçim - 16.75
"ne yesem?" diye bakarken yaptığı zammı gördüğüm, işin bokunu çıkaran ve hiçbir ses çıkarmamak suretiyle bana affedersiniz "yarrak ye!" diyebilen fast food devi. türk gencine püskürdüğüm entrylerimin ana konusu, sevgilisiyle burger'a gitme derdindeki ergendir her zaman. şimdi bu başlığa bu kadar iştahlı entryler girince ben, soranlar oluyordur tabi, "ulan bu ibne bu kadar çemkiriyo, kendisi de bayılıyo, ne iş?" diye.

hacı ben alo diyorum, eve getiriyorlar. çok daha güzel oluyor. hem kızla falan da yemiyorum biliyor musun. imkânım olursa saklıyorum hatta hamburgeri, gece nba maçını izlerken yiyorum. amerikanlığın, "rahat yaşam süren amerikalı zengin piçi" olmanın dayanılmaz hafifliğini iliklerimde hissediyorum. tüketen toplumun amele bireyi olmayı, hiçbir şey hakkında düşünmeyip sadece yemeyi, içmeyi ve s*kişmenin tadına varmayı sadece hamburgerle yapıyorum. hepsinden önemlisi, "türk genci" olarak ekstra güce sahip olacağıma falan inanmıyorum, derdim bu değil yani.

evet lan evet, benim için sadece ego tatminidir ve bağımlılıktır "alo" burger king. başka bir şey değil. özentiliktir, ibneliktir, açgözlülüktür. ha ben vazgeçer miyim? hayır. bayram harçlığımla big king xxl alırım.

ha ama şimdi? göte geldik iyi mi burger?
öğrenci milletinin vazgeçilmez mekanı..
internet sitelerinde ürünlerin fiyatını, "evden ararsanız bu kadar geçiririz" bilgisini vermeyen şirket. ya da ben göremiyorum.
Karın doyurulamayacak yerdir.Avuc içi kadar hamburgerleri vardır.
Aç kalırım.
Allah topyekün belanızı versin dediğim yerlerden biridir. Kendileri sarımsaklı (bkz: mayonez) olayına girmişlerdir. Asla istemeden vermezler. istediğin de ise sen kabahatli olursun, adeta personel bakışlarıyla size dayak atarlar. Verirse de 1 adet verir ama biz 5 kişiyiz deriz. işte o an onun yıkıldığı andır. Vermeye korkar, içi gider kıyamaz. San ki her sarımsaklı mayonez için adamın maaşından kesiyorlar. Ulan! madem vermeye kıyamıyordunuz o sarımsaklı mayonezi ne (bkz: halt) yemeye çıkardınız onu vermeyi? Çok sinirliyim bu kadar.
1 king chicken ve 1 whopper menü şeklinde klasikleşmiş siparişimizin sık sık yaşandığı fast food zinciri.
sürekli olarak soslardan 25 krş ücret alınması eleştirilen ancak şahsımın bursa'da hiçbir şubede böyle bir uygulamaya rastlamadığı kurumdur. dilediğimce sos alıyorum 1 krş vermiyorum arkadaş, anlaşılan safi istanbul tayfasını düdüklüyorlar...
ocaktan beri yakında hizmetinizdeyiz yazan şubesinin temmuz aynının ortasında hala inşaatı yeni başlayan bir fastfood firması
amerikan gençliğinin obez olmasından sorumlu kurumlardan biri.
sarımsaklı mayonezi yüzünden vazgeçemediğim yer.
Ortalama 10 liralik menu alip 25 kurusun hesabini yapanlarin elestirdigi sirket. 25 kurusun o kadar kiymetliyse ne isin var burger king'de.
en son çıkardığı o dandik hamburgerle kimi kandırıyor bunlar.
vampire bağlamamın sebebidir. hani vampirler kan içmeyince bir tuhaf olurlar ya** ben de hamburger yemeyince öyle oluyorum. bir hafta otelde hiçbir şey yiyememiştim, midem bulanıyordu. dönerken yolda bir burger king gördüm, ashton kutcherı görsem bu kadar mutlu olmazdım. ben bir haftadır yemek yemeyen insan resmen sildim süpürdüm ortalığı.* gerçi bunu niye anlattım onu da bilmiyorum ya neyse.*
sinsice insanın kanına sızıp bağımlısı yapan fast food yeri. manyağı olduk kahvaltıyı orda yapıyoruz.
Kapanyalarıyla zorla adama 2 menü yedirten yer.
burger'ı tercih seçimi yapan soslarına 25 kuruş isteyerek, ekonomik krizin teğet geçmediğini düşündüğüm Amerikan fast food zinciri.
patateslerine bir ayar cekse mcdonald's'in eline verir al da bunu sat diye.
need for speed underground 2 ve nfs most wanted oyunlarına reklam vermiş fast food firması (bkz: need for speed underground daki mcdonalds reklamı)
istanbul kartal'da açılmasını beklediğimiz mekan. açıldıktan sonra çevresindeki cafe ve pastanelerin müşterilerini çalabilir. *
tek sarı lacivert logo ve tabelası olan şubesi fenerbahçe şükrü saraçoğlu stadı'ndadır.
şubelerini genellikle hela olarak kullandığım hızlı yemek zinciri. bu hizmetlerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyorum ve keşke diyorum pazarlama stratejisni değiştirip hooters'ınki gibi bir hizmet politikası gütseler. eğer bunu yapar ve megan fox gibi hatunları mini şortlar ile çalıştırırlarsa artık alışveriş de yapacağıma söz veriyorum. valla bak*