özlenen yazar.
hiçbir sikim bilmeyen yazar.
üniversiteyi kazanınca sözlük illerini terkeden yazar. muhabbeti kaydedeğerdi.
nick altıma gelip "zırvalamış" yazar kardeşim.

güya nickimden yola çıkıp devrime sallayacak ama bunun yeri bir yazarın nick altı başlığı olmamalı. ha varsa kişisel bi sıkıntı, hallederiz onu mühim değil, ama bu şekil, gereksiz nick altı kirliliği sevmiyorum. gençliğine, ergenliğine veriyorum bu seferlik ama bi dahaki sefere bu kadar anlayışlı olamayabilirim onu da söyleyeyim!
dokuzuncu nesıl ergen kardesımız.
kendisi fenerbahçelidir.
Reklam arasi vermeden entry giren yazar. masallah diyorum, adnan oktar in masallahindan.
"allah bu kıza, o ağzına yakışan şeyden vereymiş, heralde alayımızı s.. miş" diye düşünmemi ve allahteala'nın bir kez daha hikmetinden, adaletinden sual etmememiz gerektiğini!!! bana hatırlatan yazar.

#16503140 maşallah yavrum onca imkansızlık içinde bu kadar başarılı olman gözlerimi yaşarttı. *
nick altının dolması için ebruuaydnn gibi olmaması gereken yazar.
nickini ne zaman görsem yüzümü belli belirsiz bir gülücük kaplıyor. ilginçtir.
(#16487104) yaşını belli etmiş yazar.
öncelikle hoşgelmiş, sonralıkla en az benim kadar gereksiz bir yazardır dıye dusunuyorum efenim.
üzülmesine içimin elvermediği, bana çok yakın olan yazar.
Muhtemelen sistit olan yazar. Yoksa insan reklam arasina bunca sevinir mi?
hoşbulduk dediğim yazar.
(bkz: bayar)
(#16321912) bazı fikirlerine sonuna kadar katıldığım nesildaşım yazardır.
sık yazan dokuzuncu nesil yazar, hoşgelişler ola.

nickinin içinde geçen maras'a aldanıyorum her defasında.
nickini burak lemana asılıyordu şeklinde okuduğum doğrusunun öyle olmadığını anlayınca kahkaha patlatmama sebep olan yazar.
(bkz: #16092576) , (bkz: #16092546) , (bkz: #16092604) ile kısaca uzak mesafe durumunu anlatmıştır.
ne de güzel yazmıştır hepsini de..
varsa öyle bir durumu, sabırlar dilerim en içten.
safsatalar saçan yazar. imam hatip mezunu olması muhtemel.
(bkz: şimdi reklamlar)
iyi nick seçimi tebrik ettik.
(#16003034) italya'nın gücünü asla hafife almasın, bu bize yeter. çünkü şampiyon da olacak.
düşüncesini beğendiğim yazarlardan birisi.
laiklik düşmanı yazar.