bugün

bülent arınç'ın yeğeni. Milli Saraylar'da sözleşmeli olarak çalışan mimar kişi.

chp milletvekili berhan şimşek mecliste kadrolaşmalar var diyerek yeğenini gündeme getirmiş, bülent arınç da tabi ki hemen cevap vermiştir.
- ne olucak canım kız itü mezunu mimar, ayrıca kadroya almadım bak sözleşmeli çalışıyor hala demiştir.

birincisi bülent bey, sizin dilinizden konuşucam, hani ağlak hallerinizle dilinizden düşürmediğiniz haktan helalden bahsedicem size. eğer bir kişi, sadece bir kişi dahi orayı yeğeninizden daha çok hakediyorsa bir vatandaş olarak ben de hakkımı helal etmiyorum size.

ikincisi yeğeniniz şu anda eğitimi nedeniyle haftada sadece üç gün işe gitmekte, o günlerde de istediği saatlerde gelip gitmekteymiş. ve bu mimar kızımız bu yoğun iş temposunun karşılığı olarak 1.500 ytl maaş almaktaymış. yuh artık.
sakın çıkıp da bundan sonra haktan helalden adaletten bahsetme kimseye. her kuruşu haramdır o paranın yazıklar olsun.

ha bu ne ilk kadrolaşmadır on yıllardır, ne de son olacaktır. ama benim heykelimi dikmeliler, yedi sülalemi araştırsalar bir tane kayırma, yolsuzluk bulamazlar diyen bülent bey'e de bu kapak olmuştur. selametle.
tam olarak aldığı maaş da bu olan mimar hatun. 1.571,00 YTL
ayrıca kendisine lojman da tahsis edilmiş olan süper yeğen.
güncel Önemli Başlıklar