Bi insan hiç mi top süremez aq alır almaz kaptırıyor.
Hata sende değil.seni kadroya sokan hocayı sikmek lazım.
Kendisine bi iskemle getirin bi de oralet soyleyin futbolcusu. Baska turlu oluru yok.
Rezilliğin vücut bulmuş hali. Şu adama golcü diyeni yatırır sikerim. O derece yani.

Herhangi bir anadolu takımının golcüsü bu öküzden daha iyi olacağı kesin.

Edt: al işte piç karşı karşıya golü kaçırdı. Şimdi söyleyin bana bu adam nasıl golcü amk. Hiç mi göz,nizam, akıl yok buna golcü diyenlerde.
tüm Türkiye tek bir ağızdan hakaretler, küfürler yağdırıyor şu an bu arkadaşa.
Düşünmeden edemiyorum acaba burak yılmazın bacakları protez mi ?
Hay senin vuracağın topun ben...
Ayağının ayarına sokayım senin.
lan içinde en ufak bir vatan sevgisi varsa kendin siktir olup gidersin bu takımdan.
Allah belanı versin olum başka bişey demiyorum.
Son kullanma tarihi geçmiş topçu.
Ylan gol yersek çınlatacam buralarıı..
Lan ne kadar beceriksiz bir adam yaa.
(bkz: burak yılmaz ın kazma olduğu gerçeği/#42287199)
ne yapmak nereye varmak istemektedir?
kaçırdığı pozisyonların haddi hesabı olmayan futbolcu. evet.
Yine önemli bir atak olacak pozisyonlarda ofsayta düştü,yine gelen güzel toplara saçmasapan vurdu. Üstüne koya koya gidiyor mübarek.
ofsaytınn tdk daki karşılığı.
bu geceki maçta en boş bidondu..
tek bir olumlu atagı veya pozisyonu yoktu..
artik emekli olmali
takimin en kötüsüydü.
u-21’den bir forvet oynatsaydık bu gece daha çok faydası olurdu.

futbol zekasının zerresi yok!
Ben izlerken dayanamadım şenol güneş nasil dayandı acaba. Cenk tosun varken burağın 90 dakika oynaması milli takima zarar verecek bi hareketti.
sana o lisansı veren federasyonun amk.
<0>
|
/\
euro 2016'daki primciliğinden, euro 2016 sonrası terim'in altını oymaya çalışmasından ve milli takım kampındaki kumarbazlığından ötürü milli takımdan çoktan aforoz edilmeliydi kendisi. (dünkü performansına girmiyorum bile )

not: sen asker selamı verme ulan ayı !

tanım: arda, caner ve gökhan gönül gibi hizipçidir kendisi. (emre ve volkan daha adamlardır bunlardan )
ofsayt krallığı diye bir şey olsa ronaldo-messi-neymar-cavani-firminho-salah falan alayını üst üste koyar önlerinde çaça yaparak ödülü alır. şu çıbıktan yapılmış burak yılmazlara da acayip güldüm kim düşünmüşse aklına sağlık. adam tam olarak bu

(#42287628)