bugün

Elbette patronum olurdu.
çalışma hayatıdır.
başlığı; 'bugün zenci olsan hayatından çıkaracağın ilk şey' diye okudum
işin garibi ilk entry : 'patronum olurdu' ben ise pantolonum olurdu diye okudum.
Yemek Sepeti.

Her gün abuk sabuk bir sürü kebap vs siparis ediyorum. Zengin olsam aylık 3-5 bin lira verir aşçı tutarım hiç de acımam.

(bkz: ne vereyim abime)
belediye otobüsü.
Ailem olurdu. Direk hafıza sildirme ameliyatı yaptırırdım. Böyle iğrenç insanları hatırlamak istediğim son şey.
Oturduğum semt. Mecbur olmadıkça uğramazdım.
Fakirlerdir.
otobüs.
herşey.
işyerindeki müdürümü hayatımdan çıkartmazdım. Şirkete ondan habersiz ortak olup sonra da anasını ağlatırdım. O gün için yaşıyorum.
Hayatımdan bir sey cıkarmazdım, bir cok sey ilave ederdim.
Tek başına spor yapmak.

Zengin olsam kendime özel spor hocası tutardım. Kesin Slav ırkından biri olurdu. Kötü Türkçesi ile bana bir ki bir ki derdi.

(bkz: sülüman)
Bugün zengin olsam hayatımdan fakirlik çıkardı diyeceğim ama pek fakir sayılmam doğrusu zengin de sayılmam. Nereden baksan tutarsızlık nereden baksan ahmakça. Ne desem bilemedim.
işim olurdu.

ben de bağ bahçe yapar, onlarla uğraşırdım. dağ bayır gezerdim amk!

sürekli doğada zaman geçirirdim.
işi bırakırdım.
Kpss test kitapları .
şehir yaşantısını arkada bırakmak giderim bir dağın başına yerleşirim.
Sanırım okul ve okula dair herşey.
çürük dişlerim ama bunu zengin olmasam da yapacam sanırım şimdilik iyiyiz.
(bkz: akbil)
-alarm
-bim
-tavukdöner
-ego falandır herhalde.
insanlar.
O kadar boş ve anlamsızlarki kendimi her şeyden uzaklaştırırdım.
uludağ sözlük.
Stres. Stresin s sini yaşamadan o ülke senin bu ülke benim gezerim. Önce bir Avrupa turu, oradan iskandinavya toprakları, ardından ver elini amerika.

En başta Hacca gitmeliyim. Zira hac farz bana, öncesinde hacca gitmem lazım. Ölümün ne zaman geleceği belli olmaz. Gerçi sadece hayatımızdan çıkaracağımız şeyi sormuşsunuz ama hayal kurmak güzel be.