bu devran dönecek elbet o zaman görecem sizin ben bu yalamalık hallerinizi..soylular reisler elbet gidecek. en önde siz saldıracaksınız takiyyeci gavatlar.
benim bildigim bir tane soysuz var.
Len iblis, asalet öyle soyadla olmaz, sözünün arkasında duracak adam olmakla olur.

Bu herif sucukçu muhasebecisi'nden hesap sormayacak mıydı, öyle demiyor muydu?

Neyse, herkes kendi tıynetinde olanı beğenir.
Ulan cuma gecesi adamın istifasını istiyordunuz.
basit bir matematikle anlaşılabilecek gerçek.
Efsane slogan.

Bu kadar soysuza bir soylu yeter.
Ouroboros çocuklarının duyduğu an korkudan titrediği epic slogandır.

Kılıçdaristlerin ve HDP'lilerin sevmediği vatan-millet sevdalısı bir insanı ima eder.
https://twitter.com/dogan.../1396939360566661127?s=19
bir şey merak ettim, sokağa çıkma yasağı var iken bu insanlar nasıl oraya gittiler ve nasıl oradalar? birisi cevap verirse sevinirim, iyi geceler.
Ben soyadı kısmına güldüm.

Ne var. Yaran durum.
oraya giden itlere böyle konuşamazsın, çomar da olsa onlar da insan. önce yazdığım soruma cevap ver frank çakması.
'iki şey sonsuzdur; insanoğlunun aptallığı ve evren. Fakat ikincisinden emin değilim.' - Albert Einstein
frank söylemiyor ama ben söyleyeyim onun adına. bir daha frank gibi entryler girip onun gibi capsler paylaşma, kendin ol. insan biraz utanır...
pandemide yasak sadece bize yasak galiba , bu ne böyle.
bir adet sedat peker e yetemedi ama dün maalesef gördük. şimdi sedat peker mi soysuz değil? soylu mu yetersiz? hangisi acaba.
yani tamam, sedat peker bir suru soysuzun ipligini piyasaya dokuyor ama kalkipta sedat peker gibi bir adama "soylu" lakabida... ne bileyim...
O bizim dönüş biletimizdi daa.
Elhamdülillah yetecek.