bugün

Ne de olsa kışın sonu bahardır bu da gelir bu da geçer.
ibram tatlısesin en beğendiğim şarkısıdır.
Şu an çığlık Ata Ata bunu söylemek istiyorum. ne de olsa kışın sonu bahardır be arkadaş.
Kemal sunal in şahane söylediği.
Ağlamaaaa.
(#3746446).
sadece olumsuz durumlar için değil, olumlu durumlar için de geçerli olduğunu unutmamak gerekir.
uzun zamandır unuttugum sözdür. Ta ki olumsuz bir olay olup aklıma gelene kadar hatırlamadıgım söz...Sinir stres sahibiyken, dua ile beraber sabır göstermek gerektiğini hatırlatıyor insana, panik yapmamak lazım.kötü olan Her şey gidecektir, nasıl daha önce gelip gittiği gibi, aynı olacak. Ama sadece sabret...
kendimi inandırmaya çalıştığım hede. Bazen gelip geçiyo, bazen de gidemiyo anasını satayım.
insanların zor durumlarda birbirilerine verdikleri züğürt tesellisinden başka birşey değildir. Ayrıca pek samimi bulmuyorum, durumu geçiştirmek için söylenen laflardan ibaret. hiç bir yararı ve faydasıda yok ayrıca.
en son ceylan'dan dinlediğim duygusal mı, hareketli mi olduğuna karar veremediğim şarkı.
gelip geçeli çok olmuş buda'yı anma tümcesi. sultan süleyman'a kalmadı dünya, gibi bir şey.
budistlerin en sevdiği şarkı sözü. *
bir teselli cümlesi.
başa gelen her şeyi kabullenip, sineye çekmektir.
gelen geldi,giden gitti yine kaldım kendimle başbaşa nın açılımıdır.
yavşakça kaçıştır.. yalama olmuş bir karakter ürünüdür.. kimsenin hayatı bu kadar ucuz ve basit değildir.. emeklerinin karşılığını görmek ister insan.. bir kere olsun en can alıcı noktada en azından..
yoksa basit değil mi.. bu da gelir bu da geçer..
5 mayıs 2010 trabzonspor fenerbahçe maçı sonrası fenevbahçelilere söylemek istediğimizdir.
(bkz: aşık daimi)
zamanın yaralara ilaç olacagına inanan ve bu sekilde kendini avutan insandır. ona göre imkansız yoktur. yasanan iyi ya da kotü seyler elbet bir gün gececektir, ona göre her seye ragmen hayat güzeldir.
hayata pollyanna gibi bakan ya da duyarsız kişinin sarfettiği söz.