1. 1.
    http://www.imdb.com/title/tt5884230
    Başrolde Ben Stiller'ın olduğu orta yaş bunalımı üzerine yarı dram yarı komedi filmi.
    Yaşı benim gibi 40'ı geçmiş olanlara hitap eden harika film. Film boyunca çoğumuzun yaşadığı duygusal bir durum anlatılmakta; çocukluğunu ve delikanlılığını beraber geçirdiğin arkadaşların yüksek mevkilere gelmişken senin sıradan bir aile babası ve iş sahibi biri olmuş olman, dolayısıyla grubun en başarısızı olman...
    Doğru ve güzel bir konuya değiniyor fakat herşeye sahip olup büyük dertlere de açık olmak mı yoksa kendi yağında kavrulup, ideal bir hayata sahip olup, rahat bir şekilde yaşamak mı gibi bir soru da soruyor.
    Bununla birlikte şayet siz de brad gibiyseniz yüzünüze bayağı büyük bir tokat atıyor.
    Ben ikinci kısıma giriyorum, hatta brad gibiyim ama onun gibi dert etmiyorum, "acaba şimdi kimlerle ne yapıyorlar" diye meraklanmıyorum. çünkü kafam rahat. Hatta genç iken beraber olduğumuz 3-5 arkadaşım veya akrabam benden çok çok iyi yerdeler ama benim kadar rahat değiller. Az çalışıyorum, çok boş vakit bulup basit şeylerle eğleniyorum bana yetiyor. Dert var tabi herkesin derdi var ve bu brad'in düşündüğü gibi en büyüğü bizde , onların derdi yok demek değil.
    Bonus olarak (bkz: dert yarrak gibidir herkes en büyük kendinde sanır)
    ... shishkabob