bugün

(bkz: intihar nedenleri)
Bir süre sonra her şeye karşı duyarsızlaştırır. Bir üst seviyesi boşluğu da hissetmemektir.
Tam anlamıyla iki haftadır, amaçsız uzayda takılan toz tanesi gibiyim.hiç mutluluk hiç kalmamış burada.
hayatta nerede yanlış yaptığına bakman gerektiğini gösteren durum...

şaka maka hayat eğlenceli, sizin nelere sahip olduğunuz, konumunuz etkili faktörler ama hayat eğlenceli ve sürprizlerle dolu...
Duş alınca geçer. Bazen vucüt nefes alınca beyin de reset atıyor. Cidden.
Bi süre sonra geçiyor ya da alışıyorsun bilmiyorum.
külot giy külot.
9842723 saat tek bir noktaya odaklanıp öylece oturmak istemek gibi bir his.
Yalnizliktir.sevgisizlik hissi cok yogundur.
Günümüz hastalığı olsa gerek, her dört kişiden birinin ağzında bu 'boşlukta hissediyorum' cümlesi.
en iyi dostlarından birisi yanında yokken yaşanılan garip histir.
Sürekli yemek yemek istiyorum o durumdayken. Sonra o boşluk kilolarla doluyo tabi.
Ne yapacağını bilememektir. Şu anda internette amaçsızca geziniyorum ve boş boş tavana bakıyorum.
Yaşarken ölmek.. bulunduğunuz hiç bir yere ait değilsiniz hissiyatı verir, insanların umrunda olmadığınızın farkındasınızdır içinde bulunduğunuz tüm sosyal ilişkiler, sosyal ilişkide bulunduğunuz kişilerin bir takım beklentilerini karşıladığınız içindir ve bunu kestiğinizde onlarında gideceğini bilirisiniz. herkesin para güç hırs peşinde koştuğundan, samimiyetine inanacak insan bulmanız da güçleşir ve bu kadar huzursuz, yalnız hissetmek yeni güne olan motivasyonunuzu sıfıra çeker akabinde intihar eğilimi başlar.
(bkz: yaşamak öldürür)
Benim de 2-3 haftadır bulunduğum hal. Boşluktayım ve şeytan ciddi musallat olmuş durumda. Ya vesvese veriyor ya öfkelendiriyor ya da gaflete düşürüyor. Hayatımda en sinirli olduğum 2. Zamanı yaşıyorum bir süredir. Boşluktayım, kendimi kötü hissetsem de bunu kendi kendime tamir etmeye çalışmak yerine birilerinin beni doğruya yönlendirmesini bekliyorum. Bir şeyler öğrenmek, başı boş yaşamamak istiyorum. Spor yaparak psikolojik olarak rahatlamak istiyorum.

Allah kimseyi boşluğa düşecek kadar meşgalesiz bırakmasın.
Büyürken oluşan farkindalık. Ya kendiliginden ya ailedeki deger eksilikliginden degerlerin sorgulanmasiyla kendini bulan olgunlugun ilk adimi..

(Bosvermekle gececektir. Ama yeri sarkilar turkuler ve sigarayla doldurulmaya calisilacaktir)

Bu adim atildiktan sonra bir karmasa gozlemlenecek kisi de ya icinde yadiycak ya disa vuracak. Ama bu kafa karisikligi da gececek.

Sadece umarim tum degerlerini kaybetmis bir psikopat degilde kendi degerlerini belirlemis bir birey olarak uyanilir gelecege.
gülümseyin ve mutlu olun bu da geçecektir elbet gülmeye devam .
Belli bir iş güç sahibi olmayınca fazlasıyla hissedilen şey. Bu histen kurtulmak için kendimize güzel bir hobi edinmeliyiz. Başka türlü hep bir boşlukta kalmak söz konusu olacak.
ya bence oturun animasyon filmi izleyin. bayılıyorum ben onlara, boşluk falan kalmıyor.
Tutunacak bir dalının olmaması.
hareket edemezsin sadece etrafındaki olan bitenleri izlersin.
iÇiNDE BULUNDUĞUM DURUMDUR.
Beni ne kadar cambaz kılar sorunsalını meydana getiren durum.
Çoğu zaman hissedilendir nedense ardından depresif tavırlar ve sakinleşme gelir bir haftalık süreçtir .
Bu boşluk hissi veya başka bir şey mi bilmiyorum. Anlamlandıramıyorum da. Garip lan manyak mıyım neyim

Mesela bazı geceler mahallemde dışarı çıkar ve çevreyi şöyle bir dolanırım. bir vukuat, bir mevzu falan varsa dahil olayım isterim. çünkü yaşadığımı yeterince hissedemiyorum. geçen aylarda evimin yakınında boş mermi kovanları buldum. bir tanesini alıp başka örnek bulursam beni olayın merkezine götürüp içine dahil edebilir diyerek eve getirdim. sonra aylarca çevreyi dolaşmama rağmen iz bulamadım. öylesine bir saçmalık işte. 30′lu yaşlarında bir abi var, o da benim gibi. bu aralar dayak yemek istiyorum, çeneme çeneme vurulsun istiyorum, demişti.