bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Bir ses sistemi * markası olup, en önemli özelliği küçük boyutlu olup üstün performans göstermesidir. Zaten bu firmanın audi, porsche, maybach gibi ultra lüks otomobillerin ses sistemlerini üretmesi bu özelliğindendir.
  ... hunlu
 2. 2.
  ikinci elde bile fiyatlarının yok artık araba parası bu dedirttiren fakat dinlerken sanatcının,radyocunun ve orkestranın hemen yanında olduğunu hissettiren ses sistemi bu sisteme sahip audi modellerinde kapı içlerinde bose yazdığınıda belirtmek isterim
  1 ... omega
 3. 3.
  (bkz: alfa romeo gt)
  1 ... and the oscar goes to
 4. 4.
  (bkz: bose quietcomfort 3)

  (bkz: bose triport ie)
  ... hunlu
 5. 5.
  Bose-einstein istatistiğini bulan hintli bilimadamıdır.
  ... comaristan beylerbeyi
 6. 6.
  yüksek kaliteli ses veren hoparlörler üretir.bose ile bir kez müzik dinleyin, hayran kalıp tekrar tekrar dinlemek istersiniz.
  1 ... laureate
 7. 7.
  arabanın içinde şarkıyı yaşamak istiyorsanız almanız gereken ses sistemi markası. insanı apayrı boyutlara götürüyor.
  ... cemmm
 8. 8.
  amerika orijinli, hindistan uyruklu bir sahibi bulunan ve sadece ses üzerine çalışan firma. ürünlerinde, diğer firmaların aksine rms bilgisi vermez. yalnız, türkiye fiyatları distribütör nedeniyle bir hayli yüksektir. bilgisayar için satılan ses sistemleri, amerika'daki fiyatın tam iki katına türkiye'de satılıyor. haliyle bu durum ikinci el piyasasında da fiyatların yükselmesine neden oluyor.
  2 ... paramparca
 9. 9.
  fiyatlara bakmak için gittiğimiz mağazasında gezerken, yetkili kişinin bizi küçük bir şova davet etmesi ve ardından şoka girmemi sağlayan marka. lan o küçücük hoparlörlerden nasıl o sesler çıkar. gösteri bittiğinde satıcının yüzündeki piç gülümsemesiyle sorduğu "beğendiniz mi?" sorusunu, ancak mimiklerle cevaplamış ve sistemin fiyatını öğrendiğimde bir kriz daha geçirmiştim*
  1 ... anengineer
 10. 10.
  orta sınıf (phillips, sony vs) ses sistemlerinin en iyisi olarak degerlendirilebilecek marka.
  ama hi-fi tabir edilen sistemlerin yanina bile yaklaşamaz. bu konuda tercih edilecek markalar sırasıyla luxman, technicsve harman kardon dur.
  1 -1 ... humanhate