bugün

yaşattığı kafa söylenenin aksine verdiği zarara değer.

eğer bağımlı olacak kadar içmiyorsanız. alkol değil bu sonuçta sabah akşam içebilme şansın yok.

ha iyi bişey değildir eyvallah. kimseye kalkın için demem.

lakin bunu içip sonra da kalkıp "yaşattığı kafaya değmez beeaa" yapan godoşların ağzına vurasım geliyor.

ulan ibne içmişsin işte. kullanmışsın bu zıkkımı daha ne kötülüyorsun? kafasının ne kadar güzel olduğunu sende bende çok iyi biliyoruz.

ne yazık ki bunun kafası hayatımda gerçekten mutlu olduğum an ile kapışır. tek gerçek mutlu olduğum anı baz alıyorum bak. kafa kafaya gider.

ha nedir? bağımlılık yapıyor. psikolojik olarak arıyorsun. o yüzden içme. yok deneyeceğim bi daha kullanmam diyorsan, ne diyorsam diyeyim kullanırsın zaten.

ama kalkıp özellikle kullanmış olan insanlar burada bok atmasın. sizinde hala çektiğinizi biliyorum.
beni 1 saat icinde samsundan istanbula götüren, orhan gencebayla orkestra yönetme şerefine nail eden, ordan tutup bursadaki hatunun yanina goturup dertlestiren, ordan kalkip akdenize sicak sulara goturen bir madde...

hem de hic uçak parasi vermeden.. oturdugunuz yerden.. öyle işte..

edit: kadamut airlines iyi uçuşlar diler..
kafasını sikeyim maddesidir.

lan kafa yaşamak ne amına koyim ya? hangi devirde yaşıyoruz olum, kafa yaşamak nedir?

hangi sike derman oluyor yaşattığı kafa? hayata, insanlığa, bireye, aileye, topluma nasıl bir katkısı var?

senin bir kaç saatlik uyuşukluğun için dönüyor bütün bu uyuşturucu madde çarkı. sen talep ediyorsun diye sürüyor o o pazar.

geçiniz kafasını kolunu bacağını efenim. nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakça bir olay bu.
Deneyen bir arkadaşımın anlattığına göre kalp kirizi geçirme ihtimali çok yüksekmiş. adına kalp tribi diyorlar; şu zehiri içtikten sonra kalbiniz normalinden çok hızlı atmaya başlıyor bu hız kesilmiyor sizde o kafayla bunu tkaıntı haline getirip korkuya kapılınca atışlar daha da hızlanıp krize girmenize neden oluyor. Normal uyuşturucu bile olmayan tarımsal bir ilaç ne yapın ne edin adının geçtiği yerden bile uzak durun.
Bunu içen top olsun. Evet.
böbrek yetmezliği ve kalp ritminin bozulmasını sağlayan "Allah düşmanımın başına bile vermesin" dedirten madde.

bunu ülkemize sokan orospu evlatları Türk gençliğini öldürmek için, uyuşturucu bağımlısı haline getirmek için sokmuşlardır. şu an emniyet raporlarına göre maalesef ülkemizde de üretilmektedir.

imal edenleri , satanları uyuşturucudan değil cinayetten dolayı yargılamak gerektiğine inanıyorum.
zulalalala zulalalal bonzaii
Yeşil ova camdibi batlahiii

diye sözleri olan bir roman havasıdır ayrıca.
iyi kopturur da valla.
esrarın beyazımsı olanı kafası daha hızlı gelip daha hızlı gider böçek ilaçlısına denk gelirseniz hızlı düşünmekten alıp götürmesinden konuşamayabilirsiniz.
bonzai içen insanlar şanlı ve şanssız olarak ikiye ayrılır. hata yapıp bir kere deneyip bırakan insanlar şanslılardır. yapmayın etmeyin.
internet gençliğine internet kanallarıyla reklam edilerek pazarlanan uyuşturucu. orospu çocuğu çok. bütün sözlüklerde bir şekilde sol şerite özellikle taşınıyor. bu iş için para alanların sayısı ise hiç de azımsanacak kadar değil. yeni uyuşturucuyu piyasaya sürmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. reklamın iyisi kötüsü olmuyor işte. güya kötüleyenler var ya..işte onlara dikkat. asıl amaçları bu uyuşturucuyu daha fazla göz önünde tutmak ve konuşulmasını, merak edilmesini sağlamak.
herkes dikkatli olsun. bu yarrak kafalılara kanmayın ve bu uyuşturucuyu kullanmayı bir sosyal statü, ''cool'' görünme ARACI, farklı olma materyali olarak görme sikikliğine düşmeyin.

bu işleri iyi bilen biri olarak size tavsiyem. muhtemel yaş aralığı 20-25 olan üniversite sözlüğünde yazan bir ağabey tavsiyesi..
iki saat önce tribinden çıktığım eşşeğin zikini tersten görmeme sebep olan, ağzıma sıçan kimyasal madde. kesinlikle denenmemesi gerekir, eğer ki ilk seferinizse ve 5 6 duman arka arkaya yüklenirseniz sıçtınız demektir ki benim yaptığım mallık ta kendisi. eğer yok ben illa denicem yaşayamam diyorsanız bir duman alıp bırakın gaza gelmeyin, taşak maşak bok yoluna gidiyoduk.

(bkz: merak kediyi öldürür)
gecende de beni miami sahillerine goturdu...

isin en guzel yani ne biliyonuz mu, yine yattiginiz yerden.. yine ucaga binmeden..
Geri zekalı insanların içtiği bir çeşit tarım ilacı, uyuşturucudur. iradesi olmayan, Esrar, ot, bok, hap vs. içmeyi bir halt sanan, öz güveni olmayan insanlar içer. Özellikle genç nüfusun kullanması oldukça rahatsız edici bir durumdur.
uyuşturucu, uzak durun. her türünden uzak durun gençler. nokta.
son kez not: bu başlığı sol frame'den kaldırıyorum.
uzak durulması gereken kimyasal.

bunu kafam trilyon/milyon/içtim havaiiye gittim/ vs.vs sözlerle övenlerin or.çocuklarının ann*lerine selam olsun.
içerisinde tarım ilaçları dahil birçok maddenin olduğu söylenen esrarın işlenmiş halidir.
dozundan fazla içildiğinde adamı maymun etme, ateisti dindar yapma, duaları tersten okutma gibi özellikleri de mevcuttur.
Insani olum tribine sokan, rezil rusva eden uzak durulmasi gereken ucuk kacik bir maddedir.

Hemen mahalleden beni yaran bi mevzu paylasiyim. Daha bonzainin ilk ciktigi zamanlar bizim mahallede bir muptezel var o lavuk bi ciftli sariyor kendine basliyor icmeye. Neyse cigarayi bitiriyor bu tribe giriyor. Caddede kosmalar, enteresan enteresan haretkeler derken bu lavuk marketin onunde bayiliyor. Bize telefon geliyor abi boyle boyle reco öldü, gelin hesabi. Ulan bi gidiyoz bu lavugun uzerine gazete kagidi falan atmislar öldü diye * kimse anlamamis tribe girdigini o gun bugundur hala tassagini yapariz
Altındağ,mersinli,yeşilova,Çamdibide gezerken elde patlayan kimyasal madde.
Farklı trip leri var, ayıp ettik,çok ayıp ettik, ölüm tribi,düğün de damata icirince; bu kimin düğünü lan diye şaşırtabiliyor,çok zararlı dir beyni sünger gibi eritebilir
Şahsımı bad trip eşiğinden döndürüp başarısız intihar denememden bile daha sıkı hayata sarılmama neden olan boktan kimyasal. Uyuşturucu dediğin keyifli olmalı, kafa dağıtmalı ama bu bildiğin eziyet başka tarifi yok, bedava değil üstüne trilyon verseler kullanılmaz bir daha.
bilinç altı duvarını kırarak farklı dünyaları yaşamana neden olan, eğer bilinçli biri değilsen seni öldürecek olan ot. kullanmayınız efendiler.
japonlara özgü ağaç yetiştirme sanatıdır, ağaç özel yöntemlerle budanarak minyatürize edilir.
http://m.habervaktim.com/news_detail.php?id=363596
yaşlı ağaç görünümdeki minyatür ağaça verilen isimdir.
içmemek için tadi yeterli olan bir uyusturucu igrenç kansorejen,