bugün

yazık olmuş adama.

bonzai kafası bu olsa gerek.
polisin satanların kim olduğunu bilmediğini sanan yazar beyanı.
(10) (9) (8.5) (10) (7) (8) (10)
Az önce izledim. Kanım dondu resmen. Ben de sevgi yumağının içinde büyümedim, ben de ergenlik çağındayım ama hiçbir zaman uyusuturucaya hele hele bonzaiye merak salmadım. Yapmayın, etmeyin demekten başka bi şey yapamıyoruz malesef.
nerede yaşandığı tam olarak anlaşılamayan olaydır.
(bkz: bonzai ne la)
fake olduğunu düşündüğüm videoya konu olan olay. videonun gerçekliğiyle ilgili bilgilendirilirsem çok mutlu olacağım.
(bkz: doğal seleksiyon)
bonzai' nin böyle bir etkisi yoktur. yani halüsinasyon görme gibi bir şey söz konusu değildir.
halüsinasyon görebilmeniz için daha ağır uyarıcılar almalısınız; magic mushroom, lsd, vb. gibi.
Al buyur işte. Giderek mide kaldıran durumdur. Rezil bir ölüm.

Seni adam yerine koyup kuvvet uygulayan yerin çekimini sikeyim ben.

Edit: ulan tövbe ya. Yine de üzüldüm arkadaş. Fakat havuz zannetmesi nereden bilinmekte onu da apayrı merak ettim.

Edit2: bak hele bak bak. An itibarıyla sözlük yazarlarının uyuşturucu deneyimleri üzerine sidik yarıştırdığı mevzu olmuştur. Kırk yıllık torbacılar çünkü. Marifetlere bak. Üzerine eksperlik tasladıkları duayenlik yaptıkları şeye bak.
Hay ben sizin de soluduğunuz havaya oksijen veren ağacın yaprağını si ulan neyse sakinim..

Editlere doyamamak: bahsi geçen video türkiye'de intihar eden bir turiste aitmiş. Hafızama lanet gelmeye ki izlediğim halde hatırlamadım. Jeton anca düştü. Ayrıca bonzai de aynı etkiyi yapabilirdi. Sidik yarışına müdahil olmak gibi olmasın tamamiyle araştırma sonucu söylüyorum ki birçok uyuşturucu hatta alkol de aynı hadiseye sebebiyet verebilir/vermiştir.
Birazdan arkadaşın kafasını yaşıcaz.

(bkz: çatıdan atlar)
Çok enteresan bi olay. Bende sırf bi gün bonzai kafasını yaşamak için denesem mi diye düşünüyorum.
uyuşturucunun neden yasak olması gerektiğini kanıtlayan saçmalık.
(bkz: al burdan yak)

Başka uyuşturucu bunu yapmaz.
Hepsini denedim. Bonzai'yi denemedim.
Ki Salakliktir bunu denemek.
Bok yoluna gidersin.

Ölümün trajikomik yanıdır.

(bkz: bile bile lades)
(bkz: asfalt çok güzel gelsenize)
yıllardır bonz kullanırım boyle kafa gormedim... suluyla karıstırmış bi de ustune hap atıp kombo yapmış..

saglık durumunu bilen var mı?
Bonzai değil , geçtiğimiz aylarda istanbul'da intihar eden bir turistin videosuymuş.
Öyle der milliyet.

http://www.milliyet.com.t...-ama----FoODyZR1lXDN.html
uyuşturucuyu kullanmanın kişinin seçeneği olduğunu kavrayamayanlarca güzel bulunan eylem. nasıl boşluklarla doldurulmuşsunuz ki birinin ölümüne sevinebilecek hale gelmişsiniz.
olanın yine ailesine olduğu durumdur. Amına kodumun piçi kafası güzel olacak, kendini barbados kıyılarında güneşlenen napolyon sanacak diye gözü yaşlı bıraktı bir dünya insanı arkasında. Cehennemde iki kere hatta üç kere yansın ibNe.