bugün

bilinçaltını dışa yansıtmış kızıdır. kadının tabiatında vurdurma isteği var ve sarhoş olunca zihni bunu engellemediğinde hemen ortaya çıkıyor.
aha da örneği, kadın kafaya koymuş illa da vurduracak.
yapacak bir şey yok. bunu kabullenmek lazım.
Siz Neler izliyorsunuz a dostlar diye düşündürtmüştür.
kız alkol almış amk ne bonzaisi. bonzai olsa iki seksen yatıyordu konuşmak şurada dursun.
bariz ilk defa alkol almış. bi daha içmez bunun üstüne.
bu nedir ya , silin şunu.
ne biçim hayatlar yaşanıyor diye iç geçirten iğrençliktir. kızın kafası güzel ( mecazi anlamda güzel ) öteki şerefsizlere ne demeli.. bonzai falan değil bu cumartesi günü gene denk geldim bir tanesine sopa yutmuş gibi bankın üzerinde inanılmaz şekilde düşmeden oturuyordu ağzını açamıyordu bunun kafası başka bir kafa. o yusuf her kimse bunları görse koşarak ülkeyi terk eder..
nasıl bi et pazarı dönüyor aq.
Yazıklar olsun sizin gibi evlatlara. Bizde her gün içtik ettikte şu kafaya erişemedik.

Bonzai değil bu, alkolden olmuş.
gençlik nereye gidiyor Sorusunun cevabını veren kızdır, birbirine gelip gidiyor anlaşılan. Ortadaki kız da yedi parmağı. Vayy beee.
yalnız sarışın kıza parmak attığı an koptum ben endkssm.
bu bir dramdır beyler bayanlar.
yazik vallahi yazik.

ulan hadi kiz yapti bi yanlis, dustu boyle lanet bi ortama. ulan videoya cekip servis eden gotverenlerin hic mi utanmasi arlanmasi yok?
aynisini senin kardesine yapsalar hosuna gider mi? amk aptallari kizla resmen dalga geciyorlar. hele bi sarisin var, ya varya gercekten bunlari canli bomba niyetine kullanalim ulkece rahat edelim amk.
Yine başkaları için utandık bu gençlik nereye gidiyor anlamış değilim.
örnek olması gereken kızdır. alın bakın o özendiğiniz ortamlar.
Eglence mi bu simdi yada bunlar arkadaş mı? Tamam kızın söyledikleri rezillik ama bilinçsiz sekilde olan şeyleri videoya cekip böyle paylasmak daha iğrenç. Aglatip konusturup eglenmisler ortama bak. Cok şükür sarhoş oldugumuz da kurt gibi av bekleyen degil yardımcı olan, ağlıyorsak sebep yada çözümü arayan insanlar oldu bizim yanımızda. Ben önümüzde ki nesillere ve ailelerine sabır diliyorum.
la bu memleket nereye gidiyor

bu millet hangi organıyla içiyor.

alkol karneyle satılsın.
Annesine babasına yazık dediğim kızdır.
bunlar nasıl gençtir. ileride yetişkin çağlarda belli ki insanlara zarar verecek bunlar. hepsi problemli olacak.
Oğlum otobüsteyim, allah belanızı bermesin.
(bkz: chp iktidarında türkiye)
Benim bedenim benim kararımcilar feministler vs nerde ha ha.

Zerre acimam bunlara. Sonları genel ev pavyon hapis.
Erkeklerde öyle.

Bunlardan çok var.

Fakat millet özeniyor buna. Çünkü ülkenin ünlü hayatida dizi film hayatida.üniversite hayatida is hayatida eğlence hayatida bunu özendiriyor.

Anne babaları nasıl tiplerdir kimbilir. Kızım okuyor diyolardir belki.

Zerre acayip uzulmem. Sikismesini biliyorlarsa her şeyi biliyorlardir.
haha tiplerini sikeyim..

15 senede bir memleket ancak böyle sikilebilirdi yani..

ayak takımı amına koyayım, net..
buram buram varoşluk kokuyor.

kültürsüzlük...
Türk kızlarına son derece güzel bir örnek teşkil eden kızdır.

Evet Türk gençliği atasının izinde bu kafayla sırtları yere gelmez, bunun doğurduğu çocuklar da dünyaya hükmeder.
Böyle böyle yüce türk milleti münevver medeniyetler seviyesine yaklaşıyor.

' kalk da mirasına bak bir orospu çocuğu '