bugün

(bkz: burada)
daha kalitelilerinin kutuları olurdu. kutuda tabanca, susturucu ve üzerinde l-27 yazısı olan turuncu mermileri. diyabole benzerdi mermilerinin şekilleri. *
Aralarında dahil olduğum ve Henüz efsane olmamış nesildir.
nasıl bir mahallede yaşamışsam 8 9 çocuk aynı anda yan mahallenin çocuklarını sıkıştırıp ağlatana kadar üstlerine boncuk atardık boncugu bitene hemen boncuk verirdik vay arkadaş duygulandım.
Aynı zamanda taş savaşı yapmış nesıldır. Evet 2 tane ufak arsa vardı karşı karşıya, 2 ekip de arsaların önüne eski kanepelerden vs. Cephe yapar, taş yağmuruna tutardı birbirini, tabi biz seninle sevişirdık hehe, şaka lan ben de girerdim her türlü az yarmadık kafamızı.
Aynı zamanda gözüne, kulağına, burnuna, dötüne boncuk kaçan nesildir. Ne acıtırdı ama..
zamanında ciddi yaralanmalara sebep olmuştur. sevdiği kıza sıkanı biliyorum. *
aynı nesil evde 'nasıl ateş ediyor' 'namlusu sağlammı' sorularını kendi kendine yönlendirirken ateş edip annesini veya kardeşinide vurmuştur.
Yaşı şuan 28 dir.

Hatta anısı da vardır; çocuk tornacı abisinden bozulmuş rulmanların içinden çıkan bilyalar dan ister, tabancaya bunları koyup savaşa katılır. Merminin isabet ettiği her düşman askeri kanlar içinde kalır.
oldukca ustalasmistim bir kac sayfa gazeteyi delip gecerdi melet simdi bi havali tufek alip araziye ciksam mi diye dusunurum. zaman gecer motorun arkasinda gorunmesi sikintili olabilir diye vaz gectim. silahlanmaya hayir. ne boncugu ne baskasi bagimlilik yapiyor sonra ~ ~
buradadır. o tabancaları aramasına rağmen bulamayandır.
(bkz: beretta)
Ne savaşlar yapılırdı. Taş atmada da ustaydım. Havan topu gibi tepeden bile vurardım.

edit: bu nesil sapanda da ustalaşmıştır. Kuş avlayıp mangal bile yapardık.
Bende baretta nın birebir çok kaliteli bir modellemesi vardı ve yayı çok kuvvetliydi. Sonra bi ara aynısından bir tane daha aldım, oldu sana çifteli. Allah allah beni tutabilene aşkolsun. Çatışmalar çatışmalar.

87-88-89-90 yılları jenerasyonlarının en az bir kez eline geçmiştir bunların Kalitelileri. En az bir kez de kendilerini böyle bir savaşın içinde bulmuşlardır. Sonra bi milyoncularda dandik dundik modeller çıktı ve 90 ların çocukları her şeyin olduğu gibi bunun da tadını kaçırdı amk.
90lar çocuklarıdır. sokak savaşlarının vazgeçilmezidir boncuklu tabancalar.

bir keresinde tabancanın boş olduğunu sandığım için bir arkadaşımın yüzünü nişan almıştım. doluymuş çocuğun dudağına gelmişti, yakın mesafeden de sıkmıştım ama çok önemli bir şey olmadı.