bugün

Ülkemizde neden bu kadar çok dediğim tip!

Yazık ama bize de, atmosferdeki %21 oksijeni bunlarla paylaşarak büyük fedakarlık ettiğimiz halde, hala artiz mi ne artizi artiz ne arar la bazarda diyerek gülen insanlar var.

ilkokul terk espri anlayışı resmen! kendine ufaktan bir de siyasi duruş verdiğini düşünerek her lafı boktan 40 yapar esprisiyle bitiren mallarla dolu her yer. Yetmezmiş gibi, piskevüt esprisini yapar bunlar.

Kendilerine ait bir şey üretme imkanları yoktur bu malların, adamın götünden kan alırlar kamil kan repliğini duyunca gülmekten oksijen yoksunluğuna girer, kendi gülücüğünde boğulur gerizekalı.
Her zaman hazır esprilere, hatta ve hatta espri bile olmayan, hazır repliklere gülen kuş beyinli sürüsü işte.

--spoiler--
ne kadar komik eğlenceli, popüler ve karizmatik biriyim lan
--spoiler--

diye düşünenleri bile var.

Yarıldım koptum haa, artiz mi? artiz ne arar la sözlükte? (ne komik değil mi)

40 yapar 40!
hele bir de facebook esprilerine ( böyle bi tür oluştu bence) gülen eden insanlar var. böyle saçmasapan esprilere gülen insanları görünce ağlayasım geliyor.
bir de 'xd' şeklinde gülüyorsa eğer damdan aşağı itilesi kişidir.
espriyi yapanı kırmamak için gülen insandır.
(bkz: he şimdi buraya yazdın da ne oldu allasen)
sizi sevdiğinden güzellik yapmıştır ama o kadar malsınız ki bunu bile anlamamışsınızdır.
devlet bakanlarının yanında sıklıkla görülen insanlardır. umut sarıkaya'nın buna dair bir karikatürü de vardır.

-bunların hali de bizim milli takımdan kötüymüş yahu.
+(gülüşmeler, 'ilahi bakanım'lar)...
kafası iyidir. zaten ota boka gülecek vaziyettedir.
(bkz: önce o el bi inecek)*
"gülüşünde korkunç bir çaresizlik var."

(bkz: fight club)
gülmeyi seven insandır.
tam incideki bi espiriye gülerken okudum başlığı a.q çok kötü bozuldum.
kafası güzeldir.
kendisine boktan gelmediğinden, katıla katıla gülmeyi hakeden insandır.
belki o espriyi sevgilisi yapıyordur ya da en yakın arkadaşı.

not, birde bunu öğretmenler yapar öğrencilerde güler öğrencinin buradaki düşüncesi gülelim de belki sözlük notu verir düşüncesidir kendimden biliyorum*
kendisi de boktan espri yapan insandır. boktan iyi anlıyordur.
- adamın biri varmış ikinci dönem düzeltmiş.
- :d
- adamın biri yanmış karıs..
- adamın biri yo..
- adamı..
- lan olu..
- kime diyo..
- *
- ebeninamıartıkyeter
- :/
ciddiye alınmasalar da sempatiyle bakılan tiplerdir.
nasılsın dendiğinde iyiyim diyen insandır.
kısaca otomatiğe bağlamıştır espri yapılınca gülme olayını.
Canı sadece gülmek istiyordur.
baştaki güzel esprilerden sonra her söylenene gülme moduna girmiştir.
bir insanın neye güldüğünden zekasını, nasıl güldüğünden ahlakını anlayabiliriz. boktan espri göreceli bir kavram olmakla birlikte espriye gülen insan ya çok mütevazıdır ya espri anlayışı farklıdır yada daha iyisini duymamıştır. bu kişi sağlam bi espriye aç kişidir.