bugün

hayaları ufalmamış erkektir.
birazdan buraları entry dolduracak troll tespitlerine neden olan erkek.

sazanları izliyoruz.
(bkz: bluevelve i body salonunda sevmek isteyen erkek)
bu adi düzenin ve bu düzündeki kendini bi bok sanan, spor salonu parasını babası ödeyen herşeyi toz pembe görüp çükünden başka derdi olmayan veletlerin diline düşmüş, inşaatlarda üç kuruş ekmek parası için çırpınan kimse.
kolları kapanan erkek.
balkonsuz eve benzer. * *
ya tembeldir, ya parası yoktur, ya vakti yoktur, ya da ilgilenmeyebilir bizi ilgilendirmeyen erkektir.
ama body yapmanın penise bir farklılaştırma yapmasının olanağı yoktur. penis kası yoktur, penis hareketi de yoktur. body yapanların penisi ne uzar, ne kısalır. bu da böyle biline. başladığımda neyse şimdi de o.
Başka bir sporla ilgileniyor olabilir. her erkeğin yunan tanrısı gibi görünmesi gerekmemektedir. ancak en az bir spor dalıyla ilgileniyor olması iyidir ve bu sadece erkek değil kadınlar için de geçerlidir ya da bence öyledir. bir de çok yanlış bir kanı vardır ki her kaslı erkeğin bir kamaşullah sahibi olduğudur bu. değildir efendim. eğer elemanımız hem kaslı hem de kamaşullah sahibiyse zaten mesleği bellidir onun her daim genç kalacaktır. iğrençliğin luzumu yok. Velhasıl kaslı demek sağlıklı demek olmadığı gibi testosteron'un da fazlası adamı öküzün, duygusuzun teki yapar istisnasız. yani abartmayın amına koyim size mi kaldı adamın ne yaptığı? takılmazsın onunla olur biter lan? al bombayı da patlatıyorum (bkz: şahin k).
o 50 kilo. kollarıda incecik. 1.70 - 1.80 arasıda boyu var.
evden eve nakliyat yapan hamallardır. öyle bir taşırlar ki aklınız durur.

ya da iki torba çimentoyu 10. kata çıkaran inşaat işçileri.
(bkz: yoksa siz hala body building yapmadınız mı) *
aslanlar gibi türk kası yapan erkektir.
(bkz: bluevelve nin ahahah diye gülmesi)
*
yapmadığı her halinden belli olan erkektir. sarkan bir göbek, bira kokan bir ağız, sigara dumanı gibi isli ve sisli bakan kısık gözler. hayatında hiç bodybuilding yapmamış sarkık erkekler gördükçe, üçgen vücudum ve dolgun kaslarım ile gurur duyuyorum vallahi. o kadar sertler ki tüm kızlar dokunmak için birbirini yiyor, üzerimde dokun bana adlı yarışmayı tekrar canlandırıyorlar. kazanana bir öpücük veriyorum, yetiyor azizim.
korkunç kaslarla dolaşçağına tıfıl kalmış erkektir. süperdir.
hayatında hiç, "hacı badicilerinki küçük oluyomuş" repliğine maruz kalmamış erkektir. şanslıdır.
poşete konmuş puding gibi görünen kasları istemeyen erkektir. ayrıca kendine baktıktan sonra o kadar kasa ne gerek var.
* * * *
hayatında hiç vücut yapacağım diye kendini kasıp gerizekalı gibi saatlerce ağırlıkların altına yatmamış, onun yerine gidip basketbol,futbol,yüzme gibi sporlarla uğraşıp hem kaslı bir vücuda hem de müsabakalarda gösterdiği başarısıyla doğru orantılı olarak geniş bir çevreye sahip olmuş olan erkektir.
yüzme sporuna kendini adamış, bodybuildinge gerek duymamış adamdır.
saatlerce ağırlıkların altında çalışmak gerizekalıca bir şey olmamakla birlikte bodybuilding de bir spor dalıdır. her zaman için kaslı olmak çelimsiz olmaktan iyidir.
onun yerine yüzmeyi tercih etmiş erkekdir. *
bench press in ne demek olduğunu bilmeyen erkektir.
sporu playstation aracılığıyla icra eden şahsiyet.
sadece belden üstünü geliştiren protein diyetcilere göre daha iyi görünen erkektir. görenlere bulldog köpeklerini hatırlatmaz en azından.
bodybuilding'e harcayacağı zamanı sosyalleşmeye, okumaya ayırdıysa akıl dolu erkektir.